Wybory w regionalnych oddziałach stowarzyszenia

Uchwały Zarządu Głównego Komitetu Obrony Demokracji w sprawie zwołania Regionalnych Walnych Zebrań Członków

Zawiadomienia Pełnomocników do spraw organizacji struktur stowarzyszenia w regionach

 

Wyniki wyborów Regionalnych

Region Śląski (8 stycznia 2017)
Przewodniczący Zarządu Regionu: Jarosław Marciniak
Zarząd Regionu: Bartłomiej Piotrowski, Boris Fleites Jończyk, Izabela Rak, Magdalena Nurzyńska, Agata Stemplewska, Paweł Szczepanek
Regionalna Komisja Rewizyjna: Barbara Tarmas, Jan Liniewiecki, Zbyszek Tru
Regionalny Sąd Koleżenski: Anna Lasek-Starzec, Barbara Zygmańska Grzegorz Olszewski, Grzegorz Pelc, Aleksander Janson
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: Bartłomiej Piotrowski, Natalia Klima-Piotrowska, Paweł Szczepanek, Jarek Marciniak, Izabela Rak, Magdalena Nurzyńska, Agata Stemplewska, Natalia Tarmas, Piotr Fuglewicz, Grzegorz Olszewski, Małgorzata Kucharska

Region Warmińsko-Mazurski (14 stycznia 2017)
Przewodniczący Zarządu Regionu:
Adam Wiktorowicz
Zarząd Regionu:
Jerzy Wądołowski, Ryszard Bałczyński, Stanisław Puciłowski, Łukasz Sobiech, Mirosława Wajzer, Marta Kamińska
Regionalna Komisja Rewizyjna: Iwona  Młynarczuk, Łukasz  Słotwiński, Grażyna Binek
Regionalny Sąd Koleżeński: Jolanta  Smolińska, Teresa  Wilkaniec, Halina  Bumbul, Elżbieta  Rogowska, Krzysztof Łoziński
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: Walter  Chełstowski, Jerzy  Wądołowski, Mariola  Zamojska, Jakub  Jarosławski, Marta  Kamińska, Dariusz  Warsiński, Ryszard  Bałczyński, Adam  Wiktorowicz, Krzysztof  Łoziński, Piotr Lubiszewski

Region Zachodniopomorski (14 stycznia 2017)
Przewodniczący Zarządu Regionu:
Magdalena Filiks.
Zarząd Regionu: Mikołaj Marecki, Anita Zdrojewska-Lichosik, Adrian Trydeński, Adam Reimann, Katarzyna Paprocka, Magdalena Kubiak-Jacura
Regionalna Komisja Rewizyjna: Marianna Urycka, Danuta Sobczak-Domańska, Teresa Bekier.
Regionalny Sąd Koleżeński: Barbara Pyć – Podlewska, Krzysztof Ulanowski, Jolanta Rychter, Elżbieta Gumińska-Wasiak, Natalia Majkowska.
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: Mikołaj Marecki, Magdalena Filiks, Anita Zdrojewska-Lichosik, Adam Reiman, Wojciech Filiks, Adrian Trydeński, Paweł Wachnicki, Magdalena Kubiak-Jacura, Katarzyna Paprocka, Wojciech Tomczak, Izabela Zielińska.

Region Lubuski (15 stycznia 2017)
Przewodniczący Zarządu Regionu: Dariusz Nocek
Zarząd Regionu: Mateusz Brodziński, Tatiana Sawicka, Patryk Nowakowski, Adam Gasiewicz
Regionalna Komisja Rewizyjna: Romana Mucha, Aneta Lamcha, Józef Stężycki
Regionalny Sąd Koleżenski: Wiesław Kotyza, Krzysztof Burzyński, Stanisława Danuta Gryglik, , Janusz Piechowiak, Leszek Pielin.
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: Dariusz Nocek, Tatiana Sawicka, Patryk Nowakowski, Mateusz Brodziński, Jerzy Nowak, Aneta Lamcha, Marta Thiele, Krzysztof Burzyński, Wanda Wińczaruk, Zofia Szozda

Region Wielkopolski (21 stycznia 2017)
Przewodniczący Zarządu: Sławomir Majdański
Zarząd Regionu:
Tomasz Adamiec, Grażyna Maria Ciesielska, Zdzisław Kałek, Izabela Milewska, Adriana Machowiak, Grzegorz Borys.
Regionalna Komisja Rewizyjna:
Dorota Motylińska, Piotr Dybczyński, Krzysztof Janczewski
Regionalny Sąd Koleżeński:
Piotr Gąsiorowski, Marek Mondry, Krystyna Stachowiak, Jolanta Wesołowska , Jerzy Ratajczak
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: Tomasz Adamiec, Krzysztof Podemski, Piotr Gąsiorowski, Grażyna Maria Ciesielska, Zdzisław Kałek, Krystyna Stachowiak, Piotr Dybczyński, Iwona Twardowska, Sławomir Majdański, Izabela Milewska, Elżbieta Marszałek

Region Podlaski (21 stycznia 2017)
Przewodnicząca Zarządu:
Dorota Małgorzata Zerbst
Zarząd Regionu:
Katarzyna Karaszewska, Marek Bobowik, Teresa Elwira Śliwińska, Karol Krzywiec , Jan Makar, Michał Ciereszko
Regionalna Komisja Rewizyjna:
Danuta Deptuła-Cichoń, Marek Tadeusz Epler, Danuta Rybakowska
Regionalny Sąd Koleżeński: Małgorzata Andron, Bożena Ferenc, Anna Kraśnicka, Marek Szulc, Elżbieta Zach
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: Janusz Badurski, Marek Bobowik, Michał Ciereszko, Marek Tadeusz Epler, Katarzyna Karaszewska, Jan Makar, Tadeusz Rutkowski, Teresa Elwira Śliwińska, Andrzej Witkowski, Dorota Małgorzata Zerbst

Region Świętokrzyski (21 stycznia 2017)
Przewodniczący Zarządu: Monika Szafraniec
Zarząd Regionu: Michał Karendał, Andrzej Wysocki, Jarosław Gałkiewicz, Andrzej Stróżyk, Stanisław Adamski, Zbigniew Pręgowski

Region Małopolski (22 stycznia 2017)
Przewodnicząca Zarządu: Danuta Czechmanowska

 

 

 

 

  •  
  •  
  •  
  •