Wybory w regionalnych oddziałach stowarzyszenia

Uchwały Zarządu Głównego Komitetu Obrony Demokracji w sprawie zwołania Regionalnych Walnych Zebrań Członków

Zawiadomienia Pełnomocników do spraw organizacji struktur stowarzyszenia w regionach

 

Wyniki wyborów Regionalnych

Region Śląski (8 stycznia 2017)
Przewodniczący Zarządu Regionu:
 Jarosław Marciniak
Członkowie Zarządu Regionu: Bartłomiej Piotrowski, Boris Fleites Jończyk, Izabela Rak, Magdalena Nurzyńska, Agata Stemplewska, Paweł Szczepanek
Regionalna Komisja Rewizyjna: Barbara Tarmas, Jan Liniewiecki, Zbyszek Tru
Regionalny Sąd Koleżenski: Anna Lasek-Starzec, Barbara Zygmańska Grzegorz Olszewski, Grzegorz Pelc, Aleksander Janson
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: Bartłomiej Piotrowski, Natalia Klima-Piotrowska, Paweł Szczepanek, Jarek Marciniak, Izabela Rak, Magdalena Nurzyńska, Agata Stemplewska, Natalia Tarmas, Piotr Fuglewicz, Grzegorz Olszewski, Małgorzata Kucharska

Region Warmińsko-Mazurski (14 stycznia 2017)
Przewodniczący Zarządu Regionu: Adam Wiktorowicz
Członkowie Zarządu Regionu: Jerzy Wądołowski, Ryszard Bałczyński, Stanisław Puciłowski, Łukasz Sobiech, Mirosława Wajzer, Marta Kamińska
Regionalna Komisja Rewizyjna: Iwona  Młynarczuk, Łukasz  Słotwiński, Grażyna Binek
Regionalny Sąd Koleżeński: Jolanta  Smolińska, Teresa  Wilkaniec, Halina  Bumbul, Elżbieta  Rogowska, Krzysztof Łoziński
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: Walter  Chełstowski, Jerzy  Wądołowski, Mariola  Zamojska, Jakub  Jarosławski, Marta  Kamińska, Dariusz  Warsiński, Ryszard  Bałczyński, Adam  Wiktorowicz, Krzysztof  Łoziński, Piotr Lubiszewski

Region Zachodniopomorski (14 stycznia 2017)
Przewodnicząca Zarządu Regionu:
Magdalena Filiks.
Członkowie Zarządu Regionu: Mikołaj Marecki, Anita Zdrojewska-Lichosik, Adrian Trydeński, Adam Reimann, Katarzyna Paprocka, Magdalena Kubiak-Jacura
Regionalna Komisja Rewizyjna: Marianna Urycka, Danuta Sobczak-Domańska, Teresa Bekier.
Regionalny Sąd Koleżeński: Barbara Pyć – Podlewska, Krzysztof Ulanowski, Jolanta Rychter, Elżbieta Gumińska-Wasiak, Natalia Majkowska.
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: Mikołaj Marecki, Magdalena Filiks, Anita Zdrojewska-Lichosik, Adam Reiman, Wojciech Filiks, Adrian Trydeński, Paweł Wachnicki, Magdalena Kubiak-Jacura, Katarzyna Paprocka, Wojciech Tomczak, Izabela Zielińska.

Region Lubuski (15 stycznia 2017)
Przewodniczący Zarządu:
Regionu: Dariusz Nocek
Członkowie Zarządu Regionu: Mateusz Brodziński, Tatiana Sawicka, Patryk Nowakowski, Adam Gasiewicz
Regionalna Komisja Rewizyjna: 
Romana Mucha, Aneta Lamcha, Józef Stężycki
Regionalny Sąd Koleżenski: 
Wiesław Kotyza, Krzysztof Burzyński, Stanisława Danuta Gryglik, , Janusz Piechowiak, Leszek Pielin.
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: Dariusz Nocek, Tatiana Sawicka, Patryk Nowakowski, Mateusz Brodziński, Jerzy Nowak, Aneta Lamcha, Marta Thiele, Krzysztof Burzyński, Wanda Wińczaruk, Zofia Szozda

Region Wielkopolski (21 stycznia 2017)
Przewodniczący Zarządu:
Sławomir Majdański
Członkowie Zarządu Regionu: Tomasz Adamiec, Grażyna Maria Ciesielska, Zdzisław Kałek, Izabela Milewska, Adriana Machowiak, Grzegorz Borys.
Regionalna Komisja Rewizyjna:
Dorota Motylińska, Piotr Dybczyński, Krzysztof Janczewski
Regionalny Sąd Koleżeński:
Piotr Gąsiorowski, Marek Mondry, Krystyna Stachowiak, Jolanta Wesołowska , Jerzy Ratajczak
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: Tomasz Adamiec, Krzysztof Podemski, Piotr Gąsiorowski, Grażyna Maria Ciesielska, Zdzisław Kałek, Krystyna Stachowiak, Piotr Dybczyński, Iwona Twardowska, Sławomir Majdański, Izabela Milewska, Elżbieta Marszałek

Region Podlaski (21 stycznia 2017)
Przewodnicząca Zarządu:
Dorota Małgorzata Zerbst
Członkowie Zarządu Regionu: Katarzyna Karaszewska, Marek Bobowik, Teresa Elwira Śliwińska, Karol Krzywiec , Jan Makar, Michał Ciereszko
Regionalna Komisja Rewizyjna:
Danuta Deptuła-Cichoń, Marek Tadeusz Epler, Danuta Rybakowska
Regionalny Sąd Koleżeński: Małgorzata Andron, Bożena Ferenc, Anna Kraśnicka, Marek Szulc, Elżbieta Zach
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: Janusz Badurski, Marek Bobowik, Michał Ciereszko, Marek Tadeusz Epler, Katarzyna Karaszewska, Jan Makar, Tadeusz Rutkowski, Teresa Elwira Śliwińska, Andrzej Witkowski, Dorota Małgorzata Zerbst

Region Świętokrzyski (21 stycznia 2017)
Przewodnicząca Zarządu:
Monika Szafraniec
Członkowie Zarządu Regionu: Michał Karendał, Andrzej Wysocki, Jarosław Gałkiewicz, Andrzej Stróżyk, Stanisław Adamski, Zbigniew Pręgowski
Regionalna Komisja Rewizyjna: Izabela Jaros, Agnieszka Szufel-Figurska, Małgorzata Tomicka
Regionalny Sąd Koleżeński: Dagmara Głodowicz-Mazurek, Paweł Nyczaj, Jan Radzikowski, Urszula Szrek-Adamska, Czesław Ulrich
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: Zbigniew Pręgowski, Stanisław Adamski, Maria Derra, Katarzyna Gumowska, Michał Karendał, Irena Lankoff, Krzysztof Sidowski, Andrzej Stróżyk, Monika Szafraniec, Andrzej Wysocki

Region Małopolski (22 stycznia 2017)
Przewodnicząca Zarządu:
Danuta Czechmanowska
Członkowie Zarządu Regionu: Piotr Środa, Tadeusz Kuś, Przemysław Lewandowski, Michal Grzemowski, Andrzej Kowalczyk, Fryderyk Zoll
Regionalna Komisja Rewizyjna: Mirosław Zawisza, Beata Mauthe-Lalowicz, Jan Węgrzyn
Regionalny Sąd Koleżeński: Ania Kunstman, Adam Grobler, Tomasz Wojciechowski, Wojciech Gąsiorowski, Magdalena Kobylańska
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: Danuta Fijałło Czechmanowska, Bogna Blankenberg, Krzysztof W. Kasprzyk, Adam Grobler, Bartosz Nowak, Tadeusz Kuś, Michał Grzemowski, Paulina Kramarz, Jan Hartman, Andrzej Kowalczyk, Bartłomiej Swaczyna

Region Kujawsko-Pomorskie (22 stycznia 2017)
Przewodnicząca Zarządu Regionu: Aleksandra Solecka
Członkowie Zarządu Regionu: Agata Musiał, Roman Piotrowski, Przemysław Roszek, Karol Słowiński, Rafał Sobaszkiewicz, Danuta Stępkowska
Regionalna Komisja Rewizyjna: Aleksandra Basikowska, Ewa Mikuła, Franciszek Żmidziński
Regionalny Sąd Koleżeński: Tadeusz Kaniewski, Ryszard Musielak, Andrzej Olszewski, Krzysztof Ołtarzewski, Wojciech Zarzycki
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: Helena Kopycińska, Agata Musiał, Ryszard Musielak, Roman Piotrowski, Karol Słowiński, Rafał Sobaszkiewicz, Aleksandra Solecka, Roman Spandowski, Danuta Stępkowska, Makary Wiskirski, Danuta Zarzeczna

Region Opolski (28 stycznia 2017)
Przewodniczący Zarządu Regionu:  Waldemar Hartman
Członkowie Zarządu Regionu:  Barbara Filipczuk, Michał Korbański, Maciej Sosiński, Tomasz Stochniał, Adam Świtlik, Marcin Tumulka
Regionalna Komisja Rewizyjna: Barbara Dowiat, Barbara Skórzewska, Małgorzata Żyńczak
Regionalny Sąd Koleżeński: 
Andrzej Labocha, Zbigniew Malarz, Krystyna Pawłowska, Jacek Różycki, Katarzyna Szendzielorz
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: Barbara Dowiat, Waldemar Hartman, Michał Korbański, Adam Mazguła, Przemysław Nerka, Jacek Różycki, Maciej Sosiński, Tomasz Stochniał, Adam Świtlik, Marcin Tumulka

Region Mazowsze (28 stycznia 2017)
Przewodniczący Zarządu Regionu: Mateusz Kijowski
Członkowie Zarządu Regionu: Gerard Parzelski, Włodzimierz Dębski, Anita Szymańska, Joanna Dymowska-Moussa, Maciej Orłowski, Magdalena Röhrig
Regionalna Komisja Rewizyjna: Krystyna Świerzewska, Leszek Grelak, Piotr Kaliszek
Regionalny Sąd Koleżeński: Agnieszka Afeltowicz, Artur Dobrzyński, Artur Stachurski, Luiza Krongauz, Weronika Szemińska
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: Mai Kubiak-Ho-Chi, Kinga Łozińska, Mateusz Kijowski, Marta Franas-Michalska, Joanna Dymowska-Moussa, Krzysztof Król, Katarzyna Borzym, Jędrzej Ochremiak, Jan Rey, Anita Szymańska, Andrzej Trzeciakowski, Piotr Kaliszek

Region Pomorski (4 lutego 2017)
Przewodniczący Zarządu Regionu: Radomir Szumełda
Członkowie Zarządu Regionu: Maja Augustynek, Jacek Kędra, Michał Piotr Szulc, Katarzyna Wiśniewska, Kacper Pawlaczyk, Tomasz Bemben
Regionalna Komisja Rewizyjna: Anna Kocińska, Andrzej Sulkowski, Krystian Kosiński
Regionalny Sąd Koleżeński: Jacek Rakuć, Ewa Topór-Nawarecka, Barbara Goworowska-Milewska Monika Nowińska-Retkowska, Piotr Ejsmont
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: Radomir Szumełda, Maja Augustynek, Anna Golędzinowska, Piotr Kuropatwiński, Jacek Kędra, Piotr Myśliwy, Tomasz Sokólski, Tomasz Bemben, Katarzyna Uzdrowska, Maria Kahlau, Magdalena Jędrychowska

Region Podkarpacki (4 lutego 2017)
Przewodniczący Zarządu Regionu: Kuba Karyś
Członkowie Zarządu Regionu: Tomasz Soliński, Robert Burek, Witold Domański, Joanna Buława, Adrian Krzanowski, Darek Wojakowski
Regionalna Komisja Rewizyjna:  Renata Szyndak, Maria Mitrega, Mariusz Gierlak
Regionalny Sąd Koleżeński: Magdalena Malecka, Marek Marcus Motyka, Grażyna Więcek
Elżbieta Romańska, Anna Knap
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: Kuba Karyś, Tomasz Soliński, Adrian Krzanowski, Joanna Buława, Elżbieta Kurowska, Witold Domański, Anna Knap, Mariusz Gierlak, Robert Burek, Dariusz Wojakowski

Region Dolnośląski (5 lutego 2017)
P
rzewodnicząca Zarządu Regionu: Małgorzata Lech-Krawczyk
Członkowie Zarządu Regionu: Artur Brzozowski, Jacek Głomb, Bogdan Leszkiewicz, Bartłomiej Nowotarski, Maciej Pokrzywa, Marta Wosak
Regionalna Komisja Rewizyjna: Stanisława Kuzio-Podrucka, Irena Maciuszonek-Czorycka, Lucyna Podwojewska
Regionalny Sąd Koleżeński: Małgorzata Dobrowolska, Tomasz Jakubiec, Michał Kuszyk, Tadeusz Titow, Andrzej Trzynadlowski
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: Artur Brzozowski, Joel Burnell, Jacek Głomb, Agnieszka Grzęda, Małgorzata Lech-Krawczyk, Bogdan Leszkiewicz, Bartłomiej Nowotarski, Maciej Pokrzywa, Ludwik Turko, Roman Uciechowski, Marta Wosak

Region Łódzki (5 lutego 2017)
Przewodniczący Zarządu Regionu: Mirosław Michalski
Członkowie Zarządu Regionu: Katarzyna Knapik, Michalina Engel, Piotr Kujawiński, Wojtek Ossowicki, Jarosław Płuciennik, Jakub Stawicki
Regionalna Komisja Rewizyjna: Ewa Radowicz, Michał Karowicz, Elżbieta Jankowska
Regionalny Sąd Koleżeński: Anna Ginalska, Ewa Kruszyńska, Monika Marcinkiewicz-Bachlińska, Jerzy Morka, Robert Szczerbaniak
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: Michalina Engel, Jolanta Gałkiewicz, Katarzyna Knapik, Małgorzata Michalska, Mirosław Michalski, Michał Mostowy, Janusz Nagiecki, Wojciech Ossowicki, Anita Sowińska, Jakub Stawicki, Jarosław Szczepaniak

Region Lubelski (11 lutego 2017)
Przewodniczący Zarządu Regionu: Krzysztof Kamiński
Członkowie Zarządu Regionu: Adam Kalbarczyk, Grzegorz Kolek, Arkadiusz Pisarski, Izabela Rozmysł, Bartosz Sierpniowski, Waldemar Zyglewski
Regionalna Komisja Rewizyjna: Henryk Belka, Maria Joanna Noskiewicz, BożennaWasilewska 
Regionalny Sąd Koleżeński: 
Sylwia Bogusz, Anna Markowska, Ewa Mrożkiewicz – Zielińska, Marzena Szymkiewicz-Lewandowska, Krzysztof Urbański 
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: 
Sylwia Bogusz, Janusz Bielecki, Monika Henkiel, Danuta Jaroć, Michał Klementowski, Grzegorz Kolek, Arkadiusz Pisarski, Izabela Rozmysł, Bartosz Sierpniowski, Waldemar Zyglewski

 

 

 

  •  
  •  
  •  
  •