Wyniki wyborów regionalnych

Grudzień 4, 2016 KOD

Region Śląski (8 stycznia 2017)

Przewodniczący Zarządu Regionu:Jarosław Marciniak
Członkowie Zarządu Regionu:Bartłomiej Piotrowski, Boris Fleites Jończyk, Izabela Rak, Magdalena Nurzyńska, Agata Stemplewska, Paweł Szczepanek
Regionalna Komisja Rewizyjna:Barbara Tarmas, Jan Liniewiecki, Zbyszek Tru
Regionalny Sąd Koleżenski:Anna Lasek-Starzec, Barbara Zygmańska Grzegorz Olszewski, Grzegorz Pelc, Aleksander Janson
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów:Bartłomiej Piotrowski, Natalia Klima-Piotrowska, Paweł Szczepanek, Jarek Marciniak, Izabela Rak, Magdalena Nurzyńska, Agata Stemplewska, Natalia Tarmas, Piotr Fuglewicz, Grzegorz Olszewski, Małgorzata Kucharska

Region Warmińsko-Mazurski (14 stycznia 2017)
Przewodniczący Zarządu Regionu: Adam Wiktorowicz
Członkowie Zarządu Regionu: Jerzy Wądołowski, Ryszard Bałczyński, Stanisław Puciłowski, Łukasz Sobiech, Mirosława Wajzer, Marta Kamińska
Regionalna Komisja Rewizyjna: Iwona Młynarczuk, Łukasz Słotwiński, Grażyna Binek
Regionalny Sąd Koleżeński: Jolanta Smolińska, Teresa Wilkaniec, Halina Bumbul, Elżbieta Rogowska, Krzysztof Łoziński
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: Walter Chełstowski, Jerzy Wądołowski, Mariola Zamojska, Jakub Jarosławski, Marta Kamińska, Dariusz Warsiński, Ryszard Bałczyński, Adam Wiktorowicz, Krzysztof Łoziński, Piotr Lubiszewski

Region Zachodniopomorski (14 stycznia 2017)
Przewodnicząca Zarządu Regionu:
Magdalena Filiks.
Członkowie Zarządu Regionu: Mikołaj Marecki, Anita Zdrojewska-Lichosik, Adrian Trydeński, Adam Reimann, Katarzyna Paprocka, Magdalena Kubiak-Jacura
Regionalna Komisja Rewizyjna: Marianna Urycka, Danuta Sobczak-Domańska, Teresa Bekier.
Regionalny Sąd Koleżeński: Barbara Pyć – Podlewska, Krzysztof Ulanowski, Jolanta Rychter, Elżbieta Gumińska-Wasiak, Natalia Majkowska.
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: Mikołaj Marecki, Magdalena Filiks, Anita Zdrojewska-Lichosik, Adam Reiman, Wojciech Filiks, Adrian Trydeński, Paweł Wachnicki, Magdalena Kubiak-Jacura, Katarzyna Paprocka, Wojciech Tomczak, Izabela Zielińska.

Region Lubuski (15 stycznia 2017)
Przewodniczący Zarządu:
Regionu: Dariusz Nocek
Członkowie Zarządu Regionu:Mateusz Brodziński, Tatiana Sawicka, Patryk Nowakowski, Adam Gasiewicz
Regionalna Komisja Rewizyjna:
Romana Mucha, Aneta Lamcha, Józef Stężycki
Regionalny Sąd Koleżenski:
Wiesław Kotyza, Krzysztof Burzyński, Stanisława Danuta Gryglik, , Janusz Piechowiak, Leszek Pielin.
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: Dariusz Nocek, Tatiana Sawicka, Patryk Nowakowski, Mateusz Brodziński, Jerzy Nowak, Aneta Lamcha, Marta Thiele, Krzysztof Burzyński, Wanda Wińczaruk, Zofia Szozda

Region Wielkopolski (21 stycznia 2017)
Przewodniczący Zarządu:
Sławomir Majdański
Członkowie Zarządu Regionu: Tomasz Adamiec, Grażyna Maria Ciesielska, Zdzisław Kałek, Izabela Milewska, Adriana Machowiak, Grzegorz Borys.
Regionalna Komisja Rewizyjna:
Dorota Motylińska, Piotr Dybczyński, Krzysztof Janczewski
Regionalny Sąd Koleżeński:
Piotr Gąsiorowski, Marek Mondry, Krystyna Stachowiak, Jolanta Wesołowska , Jerzy Ratajczak
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: Tomasz Adamiec, Krzysztof Podemski, Piotr Gąsiorowski, Grażyna Maria Ciesielska, Zdzisław Kałek, Krystyna Stachowiak, Piotr Dybczyński, Iwona Twardowska, Sławomir Majdański, Izabela Milewska, Elżbieta Marszałek

Region Podlaski (21 stycznia 2017)
Przewodnicząca Zarządu:
Dorota Małgorzata Zerbst
Członkowie Zarządu Regionu: Katarzyna Karaszewska, Marek Bobowik, Teresa Elwira Śliwińska, Karol Krzywiec , Jan Makar, Michał Ciereszko
Regionalna Komisja Rewizyjna:
Danuta Deptuła-Cichoń, Marek Tadeusz Epler, Danuta Rybakowska
Regionalny Sąd Koleżeński: Małgorzata Andron, Bożena Ferenc, Anna Kraśnicka, Marek Szulc, Elżbieta Zach
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: Janusz Badurski, Marek Bobowik, Michał Ciereszko, Marek Tadeusz Epler, Katarzyna Karaszewska, Jan Makar, Tadeusz Rutkowski, Teresa Elwira Śliwińska, Andrzej Witkowski, Dorota Małgorzata Zerbst

Region Świętokrzyski (21 stycznia 2017)
Przewodnicząca Zarządu:
Monika Szafraniec
Członkowie Zarządu Regionu: Michał Karendał, Andrzej Wysocki, Jarosław Gałkiewicz, Andrzej Stróżyk, Stanisław Adamski, Zbigniew Pręgowski
Regionalna Komisja Rewizyjna: Izabela Jaros, Agnieszka Szufel-Figurska, Małgorzata Tomicka
Regionalny Sąd Koleżeński: Dagmara Głodowicz-Mazurek, Paweł Nyczaj, Jan Radzikowski, Urszula Szrek-Adamska, Czesław Ulrich
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: Zbigniew Pręgowski, Stanisław Adamski, Maria Derra, Katarzyna Gumowska, Michał Karendał, Irena Lankoff, Krzysztof Sidowski, Andrzej Stróżyk, Monika Szafraniec, Andrzej Wysocki

Region Małopolski (22 stycznia 2017)
Przewodnicząca Zarządu:
Danuta Czechmanowska
Członkowie Zarządu Regionu: Piotr Środa, Tadeusz Kuś, Przemysław Lewandowski, Michal Grzemowski, Andrzej Kowalczyk, Fryderyk Zoll
Regionalna Komisja Rewizyjna: Mirosław Zawisza, Beata Mauthe-Lalowicz, Jan Węgrzyn
Regionalny Sąd Koleżeński: Ania Kunstman, Adam Grobler, Tomasz Wojciechowski, Wojciech Gąsiorowski, Magdalena Kobylańska
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: Danuta Fijałło Czechmanowska, Bogna Blankenberg, Krzysztof W. Kasprzyk, Adam Grobler, Bartosz Nowak, Tadeusz Kuś, Michał Grzemowski, Paulina Kramarz, Jan Hartman, Andrzej Kowalczyk, Bartłomiej Swaczyna

Region Kujawsko-Pomorskie (22 stycznia 2017)
Przewodnicząca Zarządu Regionu:Aleksandra Solecka
Członkowie Zarządu Regionu:Agata Musiał, Roman Piotrowski, Przemysław Roszek, Karol Słowiński, Rafał Sobaszkiewicz, Danuta Stępkowska
Regionalna Komisja Rewizyjna:Aleksandra Basikowska, Ewa Mikuła, Franciszek Żmidziński
Regionalny Sąd Koleżeński:Tadeusz Kaniewski, Ryszard Musielak, Andrzej Olszewski, Krzysztof Ołtarzewski, Wojciech Zarzycki
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów:Helena Kopycińska, Agata Musiał, Ryszard Musielak, Roman Piotrowski, Karol Słowiński, Rafał Sobaszkiewicz, Aleksandra Solecka, Roman Spandowski, Danuta Stępkowska, Makary Wiskirski, Danuta Zarzeczna

Region Opolski (28 stycznia 2017)
Przewodniczący Zarządu Regionu: Waldemar Hartman
Członkowie Zarządu Regionu: Barbara Filipczuk, Michał Korbański, Maciej Sosiński, Tomasz Stochniał, Adam Świtlik, Marcin Tumulka
Regionalna Komisja Rewizyjna:Barbara Dowiat, Barbara Skórzewska, Małgorzata Żyńczak
Regionalny Sąd Koleżeński:
Andrzej Labocha, Zbigniew Malarz, Krystyna Pawłowska, Jacek Różycki, Katarzyna Szendzielorz
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: Barbara Dowiat, Waldemar Hartman, Michał Korbański, Adam Mazguła, Przemysław Nerka, Jacek Różycki, Maciej Sosiński, Tomasz Stochniał, Adam Świtlik, Marcin Tumulka

Region Mazowsze (28 stycznia 2017)
Przewodniczący Zarządu Regionu:Mateusz Kijowski
Członkowie Zarządu Regionu:Gerard Parzelski, Włodzimierz Dębski, Anita Szymańska, Joanna Dymowska-Moussa, Maciej Orłowski, Magdalena Röhrig
Regionalna Komisja Rewizyjna:Krystyna Świerzewska, Leszek Grelak, Piotr Kaliszek
Regionalny Sąd Koleżeński: Agnieszka Afeltowicz, Artur Dobrzyński, Artur Stachurski, Luiza Krongauz, Weronika Szemińska
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: Mai Kubiak-Ho-Chi, Kinga Łozińska, Mateusz Kijowski, Marta Franas-Michalska, Joanna Dymowska-Moussa, Krzysztof Król, Katarzyna Borzym, Jędrzej Ochremiak, Jan Rey, Anita Szymańska, Andrzej Trzeciakowski, Piotr Kaliszek

Region Pomorski (4 lutego 2017)
Przewodniczący Zarządu Regionu:Radomir Szumełda
Członkowie Zarządu Regionu: Maja Augustynek, Jacek Kędra, Michał Piotr Szulc, Katarzyna Wiśniewska, Kacper Pawlaczyk, Tomasz Bemben
Regionalna Komisja Rewizyjna:Anna Kocińska, Andrzej Sulkowski, Krystian Kosiński
Regionalny Sąd Koleżeński: Jacek Rakuć, Ewa Topór-Nawarecka, Barbara Goworowska-Milewska Monika Nowińska-Retkowska, Piotr Ejsmont
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: Radomir Szumełda, Maja Augustynek, Anna Golędzinowska, Piotr Kuropatwiński, Jacek Kędra, Piotr Myśliwy, Tomasz Sokólski, Tomasz Bemben, Katarzyna Uzdrowska, Maria Kahlau, Magdalena Jędrychowska

Region Podkarpacki (4 lutego 2017)
Przewodniczący Zarządu Regionu:Kuba Karyś
Członkowie Zarządu Regionu: Tomasz Soliński, Robert Burek, Witold Domański, Joanna Buława, Adrian Krzanowski, Darek Wojakowski
Regionalna Komisja Rewizyjna: Renata Szyndak, Maria Mitrega, Mariusz Gierlak
Regionalny Sąd Koleżeński: Magdalena Malecka, Marek Marcus Motyka, Grażyna Więcek
Elżbieta Romańska, Anna Knap
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: Kuba Karyś, Tomasz Soliński, Adrian Krzanowski, Joanna Buława, Elżbieta Kurowska, Witold Domański, Anna Knap, Mariusz Gierlak, Robert Burek, Dariusz Wojakowski

Region Dolnośląski (5 lutego 2017)
P
rzewodnicząca Zarządu Regionu: Małgorzata Lech-Krawczyk
Członkowie Zarządu Regionu: Artur Brzozowski, Jacek Głomb, Bogdan Leszkiewicz, Bartłomiej Nowotarski, Maciej Pokrzywa, Marta Wosak
Regionalna Komisja Rewizyjna:Stanisława Kuzio-Podrucka, Irena Maciuszonek-Czorycka, Lucyna Podwojewska
Regionalny Sąd Koleżeński: Małgorzata Dobrowolska, Tomasz Jakubiec, Michał Kuszyk, Tadeusz Titow, Andrzej Trzynadlowski
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów: Artur Brzozowski, Joel Burnell, Jacek Głomb, Agnieszka Grzęda, Małgorzata Lech-Krawczyk, Bogdan Leszkiewicz, Bartłomiej Nowotarski, Maciej Pokrzywa, Ludwik Turko, Roman Uciechowski, Marta Wosak

Region Łódzki (5 lutego 2017)
Przewodniczący Zarządu Regionu:Mirosław Michalski
Członkowie Zarządu Regionu: Katarzyna Knapik, Michalina Engel, Piotr Kujawiński, Wojtek Ossowicki, Jarosław Płuciennik, Jakub Stawicki
Regionalna Komisja Rewizyjna:Ewa Radowicz, Michał Karowicz, Elżbieta Jankowska
Regionalny Sąd Koleżeński:Anna Ginalska, Ewa Kruszyńska, Monika Marcinkiewicz-Bachlińska, Jerzy Morka, Robert Szczerbaniak
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów:Michalina Engel, Jolanta Gałkiewicz, Katarzyna Knapik, Małgorzata Michalska, Mirosław Michalski, Michał Mostowy, Janusz Nagiecki, Wojciech Ossowicki, Anita Sowińska, Jakub Stawicki, Jarosław Szczepaniak

Region Lubelski(11 lutego 2017)
Przewodniczący Zarządu Regionu: Krzysztof Kamiński
Członkowie ZarząduRegionu: AdamKalbarczyk, Grzegorz Kolek, Arkadiusz Pisarski, Izabela Rozmysł, Bartosz Sierpniowski, Waldemar Zyglewski
Regionalna Komisja Rewizyjna:HenrykBelka, Maria Joanna Noskiewicz, BożennaWasilewska
Regionalny Sąd Koleżeński:
Sylwia Bogusz, Anna Markowska, Ewa Mrożkiewicz – Zielińska, Marzena Szymkiewicz-Lewandowska, Krzysztof Urbański
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów:
SylwiaBogusz, Janusz Bielecki, Monika Henkiel, Danuta Jaroć, Michał Klementowski, Grzegorz Kolek, Arkadiusz Pisarski, Izabela Rozmysł, Bartosz Sierpniowski, Waldemar Zyglewski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Menu
Scroll Up