Struktura

Zarząd Główny Stowarzyszenia Komitet Obrony Demokracji

KRZYSZTOF ŁOZIŃSKI – przewodniczący
MAGDALENA FILIKS – zastępca przewodniczącego
JAROSŁAW MARCINIAK – sekretarz
ALEKSANDRA SOLECKA – skarbnik
NATALIA TARMAS
MAŁGORZATA LECH-KRAWCZYK
DOMINIKA JAŹWIECKA-BUJALSKA
ROBERT CIESIELSKI
MACIEJ BRONIARZ
BARTOSZ SIERPNIOWSKI
DARIUSZ NOCEK

Główna Komisja Rewizyjna Komitetu Obrony Demokracji

MICHAŁ KLEMENTOWSKI – przewodniczący
AGNIESZKA BIZUGA
BOŻENA POWAGA
DAGMARA DŁUŻNIEWSKA
PIOTR PIETRUSIŃSKI

Główny Sąd Koleżeński Komitetu Obrony Demokracji

JAROSŁAW PAWŁOWSKI – przewodniczący
LUDWIK TURKO – zastępca przewodniczącego
MARIA KAHLAU – sekretarz
LECH KOSIAK
KRZYSZTOF PODEMSKI
ANDRZEJ OLSZEWSKI
JOANNA ROQUEBLAVE

 

Regionalne oddziały stowarzyszenia:

Region dolnośląski:

Przewodnicząca Zarządu Regionu: Małgorzata Lech-Krawczyk
Członkowie Zarządu Regionu: Artur Brzozowski, Jacek Głomb, Bogdan Leszkiewicz, Bartłomiej Nowotarski, Maciej Pokrzywa, Marta Wosak
Regionalna Komisja Rewizyjna: Stanisława Kuzio-Podrucka, Irena Maciuszonek-Czorycka, Lucyna Podwojewska
Regionalny Sąd Koleżeński: Małgorzata Dobrowolska, Tomasz Jakubiec, Michał Kuszyk, Tadeusz Titow, Andrzej Trzynadlowski

Region kujawsko- pomorskie:

Przewodnicząca Zarządu Regionu: Aleksandra Solecka
Członkowie Zarządu Regionu: Agata Musiał, Roman Piotrowski, Przemysław Roszek, Karol Słowiński, Rafał Sobaszkiewicz, Danuta Stępkowska
Regionalna Komisja Rewizyjna: Aleksandra Basikowska, Ewa Mikuła, Franciszek Żmidziński
Regionalny Sąd Koleżeński: Tadeusz Kaniewski, Ryszard Musielak, Andrzej Olszewski, Krzysztof Ołtarzewski, Wojciech Zarzycki

Region lubelski:

Przewodniczący Zarządu Regionu: Krzysztof Kamiński
Członkowie Zarządu Regionu: Adam Kalbarczyk, Grzegorz Kolek, Arkadiusz Pisarski, Iza Rozmysł, Bartosz Sierpniowski, Waldemar Zyglewski
Regionalna Komisja Rewizyjna: Henryk Belka, Maria Joanna Noskiewicz, Bożenna Wasilewska
Regionalny Sąd Koleżeński: Sylwia Bogusz, Anna Markowska, Ewa Mrożkiewicz – Zielińska, Marzena Szymkiewicz-Lewandowska, Krzysztof Urbański

Region lubuski:

Przewodniczący Zarządu Regionu: Dariusz Nocek
Członkowie Zarządu Regionu: Mateusz Brodziński, Tatiana Sawicka, Patryk Nowakowski, Adam Gasiewicz
Regionalna Komisja Rewizyjna: Romana Mucha, Aneta Lamcha, Józef Stężycki
Regionalny Sąd Koleżeński: Wiesław Kotyza, Krzysztof Burzyński, Stanisława Danuta Gryglik, , Janusz Piechowiak, Leszek Pielin.

Region łódzki:

Przewodniczący Zarządu Regionu: Mirosław Michalski
Członkowie Zarządu Regionu: Katarzyna Knapik, Michalina Engel, Piotr Kujawiński, Wojtek Ossowicki, Jarosław Płuciennik, Jakub Stawicki
Regionalna Komisja Rewizyjna: Ewa Radowicz, Michał Karowicz, Elżbieta Jankowska
Regionalny Sąd Koleżeński: Anna Ginalska, Ewa Kruszyńska, Monika Marcinkiewicz-Bachlińska, Jerzy Morka, Robert Szczerbaniak

Region małopolski:

Przewodnicząca Zarządu: Danuta Czechmanowska
Członkowie Zarządu Regionu: Piotr Środa, Tadeusz Kuś, Przemysław Lewandowski, Michal Grzemowski, Andrzej Kowalczyk, Fryderyk Zoll
Regionalna Komisja Rewizyjna: Mirosław Zawisza, Beata Mauthe-Lalowicz, Jan Węgrzyn
Regionalny Sąd Koleżeński: Anna Kunstman, Adam Grobler, Tomasz Wojciechowski, Wojciech Gąsiorowski, Magdalena Kobylańska

Region mazowiecki:

Na skutek rezygnacji z członkostwa w Stowarzyszeniu Komitet Obrony Demokracji, członków Zarządu Regionu Mazowsze, w dniu 23.08.2017 Zarząd Główny Stowarzyszenia Komitet Obrony Demokracji działając w oparciu o par. 21 Statutu Stowarzyszenia ustanowił (uchwała ZG/2017/08/23/01) w Mazowieckim Oddziale Regionalnym Zarząd Komisaryczny (ZK) w składzie:
Marlena Lesiak, Wiesława Kamińska, Jędrzej Ochremiak, Rafał Prygiel, Jarosław Rodzik, Marek Skórka, Jacek Wiśniewski

Region opolski:

Przewodniczący Zarządu Regionu: Waldemar Hartman
Członkowie Zarządu Regionu: Mateusz Rossa, Jacek Różycki, Maciej Sosiński, Tomasz Stochniał, Adam Świtlik, Marcin Tumulka
Regionalna Komisja Rewizyjna: Barbara Dowiat, Barbara Skórzewska, Małgorzata Żyńczak
Regionalny Sąd Koleżeński: Andrzej Labocha, Krystyna Pawłowska, Andrzej Sieradzki, Katarzyna Szendzielorz

Region podlaski:

Przewodnicząca Zarządu: Dorota Małgorzata Zerbst
Członkowie Zarządu Regionu: Aldona Pogorzelska, Marek Bobowik, Teresa Elwira Śliwińska, Karol Krzywiec, Jan Makar, Waldemar Żółtowski
Regionalna Komisja Rewizyjna: Marek Tadeusz Epler, Danuta Rybakowska, Grzegorz Gołębiowski
Regionalny Sąd Koleżeński: Małgorzata Andron, Bożena Ferenc, Anna Kraśnicka, Marek Szulc, Marek Dąbrowski

Region podkarpacki:

Przewodniczący Zarządu Regionu: Kuba Karyś
Członkowie Zarządu Regionu: Tomasz Soliński, Robert Burek, Witold Domański, Joanna Buława, Adrian Krzanowski, Darek Wojakowski
Regionalna Komisja Rewizyjna: Renata Szyndak, Maria Mitrega, Mariusz Gierlak
Regionalny Sąd Koleżeński: Magdalena Malecka, Marek Marcus Motyka, Grażyna Więcek, Elżbieta Romańska, Anna Knap

Region pomorski:

Przewodniczący Zarządu Regionu: Radomir Szumełda
Członkowie Zarządu Regionu: Maja Augustynek, Jacek Kędra, Michał Piotr Szulc, Katarzyna Wiśniewska, Kacper Pawlaczyk, Tomasz Bemben
Regionalna Komisja Rewizyjna: Anna Kocińska, Andrzej Sulkowski, Krystian Kosiński
Regionalny Sąd Koleżeński: Jacek Rakuć, Ewa Topór-Nawarecka, Barbara Goworowska-Milewska Monika Nowińska-Retkowska, Piotr Ejsmont

Region śląski:

Przewodniczący Zarządu Regionu: Jarosław Marciniak
Członkowie Zarządu Regionu: Bartłomiej Piotrowski, Boris Fleites Jończyk, Izabela Rak, Magdalena Nurzyńska, Agata Stemplewska, Paweł Szczepanek
Regionalna Komisja Rewizyjna: Aleksandra Pilc (uchwałą RKR po rezygnacji Barbary Tarmas), Jan Liniewiecki, Zbigniew Truszczyński (przewodniczący)
Regionalny Sąd Koleżeński: Anna Lasek-Starzec, Barbara Zygmańska Grzegorz Olszewski, Grzegorz Pelc, Aleksander Janson

Region świętokrzyski:

Przewodnicząca Zarządu Regionu: Monika Szafraniec
Członkowie Zarządu Regionu: Michał Karendał, Andrzej Wysocki, Jarosław Gałkiewicz, Andrzej Stróżyk, Stanisław Adamski, Zbigniew Pręgowski
Regionalna Komisja Rewizyjna: Izabela Jaros, Agnieszka Szufel-Figurska, Małgorzata Tomicka
Regionalny Sąd Koleżeński: Dagmara Głodowicz-Mazurek, Paweł Nyczaj, Jan Radzikowski, Urszula Szrek-Adamska, Czesław Ulrich

Region warmińsko-mazurski:

Przewodnicząca Zarządu Regionu: Marta Kamińska
Wiceprzewodniczący Zarządu Regionu: Jerzy Wądołowski
Sekretarz: Maria Borkowska
Skarbnik: Łukasz Sobiech
Członkowie Zarządu Regionu: Jolanta Jaczewska, Mieczysław Krauze
Regionalna Komisja Rewizyjna: Halina Bumbul (przewodnicząca), Krystyna Szmit, Bożena Lasota
Regionalny Sąd Koleżeński: Teresa Wilkaniec, Jerzy Walasek, Stanisław Czachorowski, Jolanta Smolińska, Halina Wankowska-Marczak

Region wielkopolski:

Przewodniczący Zarządu: Sławomir Majdański
Członkowie Zarządu Regionu: Tomasz Adamiec, Grażyna Maria Ciesielska, Zdzisław Kałek, Izabela Milewska, Adriana Machowiak, Grzegorz Borys.
Regionalna Komisja Rewizyjna: Dorota Motylińska, Piotr Dybczyński, Krzysztof Janczewski
Regionalny Sąd Koleżeński: Piotr Gąsiorowski, Marek Mondry, Krystyna Stachowiak, Jolanta Wesołowska, Jerzy Ratajczak

Region zachodniopomorski:

Przewodnicząca Zarządu Regionu: Magdalena Filiks
Wiceprzewodnicząca Zarządu Regionu: Katarzyna Paprocka
Sekretarz: Mikołaj Marecki
Skarbnik: Adam Reimann
Członkowie Zarządu Regionu: Magdalena Kubiak-Jacura (ds. struktur lokalnych), Adrian Trydeński (ds. młodych), Anita Zdrojewska-Lichosik (ds. edukacji)
Regionalna Komisja Rewizyjna: Teresa Bekier, Danuta Sobczak-Domańska, Marianna Urycka.
Regionalny Sąd Koleżeński: Elżbieta Gumińska-Wasiak, Natalia Majkowska, Barbara Pyć – Podlewska, Jolanta Rychter, Krzysztof Ulanowski.

Menu
Scroll Up