Strajk Obywatelski 13 grudnia

Grudzień 6, 2016 KOD

Polki i Polacy!

Czy jesteście gotowi!? Za 8 dni w całej Polsce odbędzie się Strajk Obywatelski. Rozpocznie on nowy etap w przeciwdziałaniu destrukcyjnej polityce rządu Prawa i Sprawiedliwości. Musimy też pomyśleć o nowych formach protestu. Uaktywnić jeszcze więcej energii społecznej. Będzie to trudne. Jest to jednak wysiłek, który każdy z nas musi podjąć!

Wychodźcie tłumnie na ulice. W ciągu nadchodzącego tygodnia postarajcie się też porozmawiać z sąsiadką czy panem ze sklepu. Mówcie głośno o Strajku Obywatelskim! Jeśli tego nie uczynimy obudzimy się w państwie autorytarnym, pełnym propagandy, w państwie ograniczającym wolność jednostki!

Nie pozwólmy na to. Grzeczni już byliśmy!

Celem SO jest organizacja strajku, ale również zainicjowanie debaty nad przygotowaniem realnej strategii, która przeciwdziałać będzie destrukcyjnym akcjom rządu. Oczywiście wspieramy wszystkie grupy, projekty, inicjatywy czy organizacje, które działają na rzecz obrony demokracji, praw człowieka czy praw obywatelskich. Wychodźmy na ulicę razem!

Mapa strajku, czyli lista zgłoszonych wydarzeń: http://strajkobywatelski.pl/strajki-w-polsce/

Przypominamy również postulaty SO:

http://strajkobywatelski.pl/postulaty/

Organizatorki i Organizatorzy Strajku Ogólnopolskiego

Jeżeli chcesz się dołączyć do Strajku,  pomóc w organizacji, bądź zorganizować wydarzenie w swoim mieście – napisz do nas – [email protected]

Oficjalna Strona Strajku: www.strajkobywatelski.pl

Ogólnopolskie wydarzenie:  www.facebook.com/events/351826225161488/

Fan Page Strajku: www.facebook.com/strajkobywatelskiPolska/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>