Spotkanie z Agnieszką Dziemianowicz-Bąk w Kędzierzynie-Koźlu

Październik 5, 2017 .KOD

KOD Kędzierzyn-Koźle oraz Razem Kędzierzyn-Koźle serdecznie zapraszają na spotkanie z Agnieszką Dziemianowicz-Bąk w ramach roZMOWYsuwerena, które odbędzie się w dniu 15 października 2017 roku o godz. 15.00 w Domu Kultury “Chemik” (Kędzierzyn-Koźle, Aleja Jana Pawła II 27). Kwestie, które zostaną poruszone to prawa kobiet, ochrona zdrowia oraz akcja: Szantaż z dala od szpitala.

Gośćmi spotkania będą:

Agnieszka Dziemianowicz-Bąk – Członkini Zarządu Krajowego Partia Razem – z wykształcenia filozofka i pedagożka, z zawodu badaczka społeczna. Od lat zaangażowana na polu edukacji – badała działalność oświatową samorządów, działała w organizacjach aktywizujących młodzież z małych miast, zakładała przedszkola na terenach wiejskich. W grudniu 2016 r. razem z Barbarą Nowacką została uhonorowana przez „Foreign Policy” miejscem na liście 100 najważniejszych światowych myślicieli w kategorii „The Challengers” – ludzi, którzy rzucają światu wyzwanie.

 

Jerzy Przystajko – Członek prezydium Rady Krajowej Partia Razem, w której zajmuje się między innymi koordynacją prac programowych partii. Jest też Członkiem prezydium komisji zdrowia i współautorem dokumentu programowego “Diagnoza i Cele Polityki Zdrowotnej Razem”. W Radzie zajmuje się też narkopolityką, prawami reprodukcyjnymi i sportem. Prywatnie jest kierownikiem apteki w małej miejscowości. Angażuje się też w działania mające na celu odczarowanie mitów narosłych wokół praw reprodukcyjnych w Polsce, czyli antykoncepcji, aborcji i okolic oraz w promocję medycyny opartej na nauce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Menu
Scroll Up