Pierwsze formalne posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia KOD

Komitet Obrony Demokracji
Marzec 11, 2016 KOD

We wtorek, 8.03.2016, Zarząd naszego stowarzyszenia spotkał się formalnie i oficjalnie. Przede wszystkim trzeba było uporządkować niektóre sprawy. Zarząd przyjął otrzymane rezygnacje Doroty Gunther i Jacka Parola z zasiadania w Zarządzie i wybrał Marię Wojciechowską na wakujące miejsce. Maria zajmuje się pracami nad statutem i regulaminem stowarzyszenia. Maria Wojciechowska jest tłumaczem audiowizualnym i redaktorem, wieloletnim członkiem stowarzyszeń twórczych. Obecnie oprócz KOD jest w zarządach dwóch innych stowarzyszeń.

Poza tym Zarząd, Komisja Rewizyjna i Pełnomocnicy długo dyskutowali o pracach nad statutem, programem i zasadami administrowania grup na FB. Nad projektem statutu pracują teraz prawnicy.

Projekt programu KOD zostanie przedstawiony wszystkim do przedyskutowania do końca tygodnia – trwają ostatnie prace redakcyjne.

Przyjęty został regulamin grup facebookowych autorstwa Dagmary Dłużniewskiej. Pewne zasady zostały uporządkowane i chyba wszystkim będzie teraz łatwiej.

Było też o następnych planach KOD – na kwiecień, maj, o budowaniu wizerunku KOD i KOD-erów, o tym jak pomóc tym, którzy tracą lub mogą stracic pracę.

Następne posiedzenie Zarządu znów we wtorek.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>