Olsztyn: Wolne Sądy, Wolne Wybory, Wolna Polska

Grudzień 4, 2017 .KOD

Sąd Rejonowy w Olsztynie, ul. Dąbrowszczaków 44
05.12.2017, godz. 19.00

Nie składamy broni!

6 grudnia w Sejmie kontynuowane będą prace nad prezydenckimi projektami ustaw o SN i KRS. Projektami które łamią Konstytucję i przekazują kontrolę nad obiema instytucjami politykom partii rządzącej. Tym samym PiS w całości przejmie kontrolę nad polskim wymiarem sprawiedliwości, a ponieważ SN orzeka także w sprawie protestów wyborczych i ważności wyborów odbycie kolejnych wolnych wyborów w Polsce stanie pod znakiem zapytania.

ZR KOD WM wzywa wszystkich członków i sympatyków KOD, a także wszystkich obywateli którym drogie są wartości demokratyczne do wspólnego zamanifestowania naszej niezgody na niszczenie państwa prawa i podstawowych zasad demokracji.

5 grudnia spotykamy się o 19.00 przed Sądem Rejonowym w Olsztynie, spotkajmy się aby wyrazić naszą niezgodę na łamanie Konstytucji, na uzależnienie Sn i KRS od polityków. Jak zawsze zabierzmy ze sobą znicze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Menu
Scroll Up