Obywatelska koalicja organizuje sylwestrowe spotkanie pod Sejmem

Grudzień 30, 2016 KOD

Szanowni Państwo,

trwa protest posłów opozycji w Sejmie i pikieta obywateli przed gmachem parlamentu. Wielu ludzi i wiele środowisk ma potrzebę spotkać się na Wiejskiej także w Sylwestra.

Sylwester pod Sejmem będzie celebrował wspólnotę i jedność środowisk demokratycznych. Mamy wyjątkowe społeczeństwo, które aktywizuje się w obronie praw człowieka i praworządności. Możemy życzyć sobie wytrwałości i nieustępliwości w walce o wartości, które wspólnie wyznajemy.

Nadejście Nowego Roku to czas podsumowań i planów. Patrząc wstecz na minione 12 miesięcy wiemy, że były one złe dla Polski – krok po kroku niszczona jest demokracja, podważane są podstawy ustrojowe państwa, wypracowywana latami silna pozycja Polski na arenie międzynarodowej jest zagrożona, a my staramy się temu przeciwstawić.

W odpowiedzi na te nastroje obywatelska koalicja organizuje sylwestrowe spotkanie pod Sejmem . Nie będzie to huczna impreza, przede wszystkim złożymy sobie życzenia i razem wejdziemy w Nowy Rok 2017. Tych, którzy mają ochotę uczestniczyć w spotkaniu prosimy, by nie przynosili alkoholu i materiałów pirotechnicznych, a także flag. Nie zachęcamy też do przypinania znaczków z logo partii czy organizacji.

Bądźmy razem w tym wyjątkowym dniu.

Niezrzeszeni obywatele, Obywatele RP, Obywatele Solidarnie w Akcji, środowiska działające w ramach Strajku Obywatelskiego, Komitet Obrony Demokracji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>