Niezłomność, czyli dwa osiołki

Niezłomność, czyli dwa osiołki
Kwiecień 13, 2016 Mateusz Kijowski
Mateusz Kijowski

Musimy być niezłomni. Nie możemy dać się złamać. Konsekwentnie domagać się przestrzegania prawa. I nie rozpraszać się. Głupoty są nam podrzucane po to, żebyśmy tracili czas, siły, motywację…

No to przypomnę, że domagamy się przyjęcia ślubowania od trzech sędziów Trybunału Konstytucyjnego oraz publikacji wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 9 marca 2015. To absolutnie konieczne warunki, żeby można było rozmawiać w ogóle o istnieniu w Polsce demokratycznego państwa opartego na konstytucyjnym porządku prawnym.

Dzisiaj ważny dzień. Nasi przyjaciele z Unii Europejskiej poparli nasze dążenia do demokracji. Opowiedzieli się za naszymi prawami i wolnościami. Wyrazili solidarność. Kiedyś to my propagowaliśmy to słowo i tę wartość w świecie. Dzisiaj to nas dotyczy solidarność innych. Dziękujemy!

Atakami na nas niech się zajmą organa ścigania. My zajmijmy się atakami na nasze prawa i na naszą Konstytucję. Brońmy się, sprzeciwiajmy. Damy radę!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>