Morąg przywitał ministra Błaszczaka

Kwiecień 27, 2018 .KOD

Dziękujemy wszystkim przybyłym na dzisiejszą demonstrację w Morągu, która miała na celu powitać ministra Błaszczaka. Po raz kolejny pokazaliśmy, że nie godzimy się na pisowskie metody zawłaszczania państwa. Pokazaliśmy też, że duch w Narodzie nie ginie. PiS nigdy nie wygrał w Morągu żadnych wyborów i poprzez to przywitanie pokazaliśmy, że nic się w tej materii nie zmieniło.

WOLNOŚĆ, RÓWNOŚĆ, DEMOKRACJA, KONSTYTUCJA to główne hasła, które uświetniały nasze zgromadzenie. Widzieliśmy ludzi wychodzących w trakcie spotkania, na ich twarzach widoczna była frustracja i rozczarowanie. Niektórzy z nich dołączali do nas, do protestujących i mobilizowali nas do głośniejszego skandowanie haseł. Niejednokrotnie słyszeliśmy, że jest nas na zewnątrz więcej niż w środku. Brawa dla wszystkich, którym dobro Ojczyzny leży na sercu. Dziękujemy dla Podwórka Demokracji z Morąga, które czynnie piętnuje dojną zmianę i niejednokrotnie o nim słyszeliśmy i jeszcze nie raz usłyszymy.

Brawo mieszkańcy Morąga.

Jerzy Wądołowski

Źródło: KOD Warmińsko-Mazurskie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Menu
Scroll Up