Marsz „Jedna Polska – dość podziałów” – zaprasza Władysław Frasyniuk

Marz "Jedna Polska - dość podziałów" 24.09.2016
Wrzesień 20, 2016 KOD

Władysław Frasyniuk zaprasza na marsz słowami: „Dewastują państwo. Próbują pokłócić nas z Unią Europejską. Dzielą nas nawet w rodzinach. Dzielą nas na my i oni. My naród. My społeczeństwo. My wolni ludzie spotykamy się 24 września w Warszawie.”

Sobota, 24 września, godzina 15.00, pod Trybunałem, Al. Szucha 12A. Jedna Polska – Dość Podziałów. Bądź z nami.

 1. Panie Wladyslawie.Brakuje Pana w polityce , bo brakuje ludzi przyzwoitych.Moze gdy to bagno polityczne przewali się i zetkniecie z polityka nie będzie oznaczało brudzenia sobie rąk i utraty reputacji , takie osoby jak Pan znajdą sie większą grupą tam gdzie powinny wplywac pozytywnie na państwo. Życzę tego nam wszystkim. Do zobaczenia w sobotę.

  • oo taaak, brakuje tej intelektualnej subtelnosci i braku zacietrzewienia, tak typowiej dla p. Wladyslawa;))
   a tak powaznie, mozna i nalezy podziwiac Czlowieka za odwage osobista i dzialalnosc w czasach PRL, ale jak zacznie komentowac polityke, to mamy placz i zgrzytanie zebow;)

 2. rodzina II sortu says:

  Zawsze byliśmy po tej samej stronie co Pan, pomagaliśmy lecz nie możemy pochwalić się charyzmą i poświęceniem równym Pańskiemu. Młodsi przyszli na gotowe ale robili tyle co w mocy, by zasługiwać i nie psuć. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i bezczelnie prosimy o jeszcze. Marsz traktujemy jako obowiązek. W razie potrzeby następne też. Ale prosimy awansem, o to co potem, bo Bez Pana się nie uda. Prościej będzie przegonić „psujów” niż „odgruzować” POLSKĘ. Tylko taki Szef jak Pan „z tamtejszą opozycją” dopilnujecie budowę niezniszczalnych fundamentów z najlepszego materiału. My będziemy za Was taczki wozić i teczki nosić.

 3. Nie wszyscy myślący i czujący podobnie do pana w. Frasyniuka będą mogli być w W-wie .
  Więc może w geście poparcia wywieśmy 24.09 flagi – jakie kto ma – Polski, Unii. Niech nas będzie widać także poza stolicą. To też może być wyraz naszej wspólnoty.

 4. Polka z Niemiec says:

  Bardzo szanuje Pana! Gdyby tylko takich ludzi bylo wiecej. Ja patrzac zza granicy na nasz biedny kraj mysle czy my naprawde kiedys uwolnimy sie od niewolniczego myslenia i skazenia komunizmem. Mlodzi nie maja traumy komuny, wiec biora sprawe lekko. Az bedzie za pozno. Pan Frasyniuk ma charyzme i moze nia zarazac mlodych!!! A to tak naprawde o ich przyszlosc chodzi. Bo ludzie w wieku Pana Frasyniuka walcza tak naprawde za nich. Ja mysle, ze rodzice i dziadkowie mlodych ludzi musza rozmawiac i przekonywac mlodziez, ze trzeba walczyc, bo to oni (mlodzi ludzie) beda najbardziej dotknieci, jesli PIS przeprowadzi swoja rewolucje kulturowa i rownoczesnie zrujnuje gospodarke. Nie chcemy zyc w kraju homofobow i zajadlej sekty, ktora tylko dzieli ludzi i rujnuje potencjal tego pieknego i doswiadczonego przez historie kraju!!! Pozdrawiam serdecznie i duchem bede z Wami!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>