Manifestacje KOD 23.01.2016 – zaczynamy!

Manifestacje KOD 23.01.2016 - zaczynamy!
Styczeń 23, 2016 KOD

Manifestacja "W obronie Twojej wolności" Warszawa 23.01.2016Z każdym kilometrem zbliżania się do miejsca dzisiejszej warszawskiej manifestacji KOD, temperatura rosła o jeden stopień. Na ulicy Bagatela, sąsiadującej z Al. Ujazdowskimi była bliska zeru. To nie tyle zasługa słońca, pięknie dziś zachęcającego do spacerów, ale przede wszystkim gromadzącego się i z minuty na minutę rosnącego wielokolorowego tłumu uśmiechniętych ludzi z flagami Polski i Unii Europejskiej oraz znaczkami i wlepkami KOD-u.

O 11.30 nie było już gdzie zaparkować auta w promieniu kilkuset metrów. Część uczestników marszu przezornie zostawiła swoje prywatne środki lokomocji bliżej Krakowskiego Przedmieścia, gdzie dzisiejsza uroczystość ma przewidziany finał pod Pałacem Prezydenckim i miejską komunikacją dotarła pod KPRM, gdzie zaplanowano początkowe wystąpienia liderów oraz zaproszonych gości.

Tłum przytupuje energicznie, zapewne ze zniecierpliwienia i dla rozgrzewki, a może też dla rozładowania nadmiaru energii. Okoliczne zatłoczone, kawiarnie pustoszeją, coraz bardziej zapełnia się ulica. Zaczynamy!

Manifestacje KOD 23.01.2016


BIAŁYSTOK


BIELSKO-BIAŁA


Flaga NiemiecBERLIN, Niemcy


Flaga Belgii
BRUKSELA, Belgia


BRZESZCZE


BYDGOSZCZ


GDAŃSK


KIELCE


KŁODZKO


KOŁOBRZEG


KRAKÓW


LEGNICA


Flaga UK
LONDYN, UK


LUBLIN


ŁÓDŹ


Flaga Australii MELBOURNE, Australia

W Melbourne, ze względu na różnicę czasu, pikieta już się zakończyła.


OPOLE


POZNAŃ


RZESZÓW


STARGARD


SZCZECIN


TORUŃ


WARSZAWA


Flaga Austrii
WIEDEŃ, Austria


WROCŁAW


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>