Mamy apkę KOD na komórki i tablety

Komitet Obrony Demokracji
Sierpień 22, 2016 Ziemowit Nowak

Region Świętokrzyski KOD ma już własną aplikację na urządzenia mobilne, dzięki której w prosty i wygodny sposób można na smartfonach i tabletach przeglądać informacje o naszej działalności.

Ziemowit Nowak

Aplikację „KOD Kielce” napisał Kacper Cedro, student informatyki, nasz zdolny młody sympatyk z odległego Dubaju (rodzinnie związany z Kielcami). Po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacja automatycznie ładuje najnowsze wiadomości ze strony internetowej regionu. Ma też zakładki z podstawowymi informacjami o naszej organizacji. Aby zainstalować aplikację, wystarczy na komórce lub tablecie otworzyć Sklep Play i w wyszukiwarce wpisać „KOD Kielce” (jak na zdjęciu). Następnie kliknąć ikonkę aplikacji i ściągnąć na swoje urządzenie.

Mamy apkę KOD na komórki i tablety

– Mam nadzieję, że ta nowoczesna forma komunikacji szczególnie spodoba się młodym sympatykom i członkom KOD – komentuje Monika Szafraniec, pełnomocniczka Zarządu Głównego KOD w regionie świętokrzyskim.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Menu
Scroll Up