LUD. Całe życie po właściwej stronie

Kwiecień 1, 2019 KOD.

Bogusław Sonik jak zwykle uprzejmy, sympatyczny i uczciwy. Zawsze stał po dobrej stronie. Odwiedził Kielce na zaproszenie Latającego Uniwersytetu Demokracji KOD.

Więcej:
https://kielcekod.pl/2019/03/lud-cale-zycie-po-wlasciwej-stronie/

W ramach Latającego Uniwersytetu Demokracji w piątek 29 marca mieliśmy spotkanie z europosłem Bogusławem Sonikiem – człowiekiem zawsze stojącym po właściwej stronie. Spotkanie odbyło się w Instytucie im. Jana Karskiego przy ul. Planty 7/9 w Kielcach.

Jednym z elementów spotkania był film dokumentalny „Punkt oparcia” w reżyserii Anny Ferens. Film jest opowieścią o tym jak w latach 80. Parlament Europejski upominał się o swobody obywatelskie w Polsce, Rumunii, na Łotwie, Estonii, Słowacji i w innych krajach bloku sowieckiego. Producentem filmu jest Stowarzyszenie Maj 77, którego Bogusław Sonik jest założycielem i przewodniczącym.

Bogusław Sonik jak zwykle uprzejmy, sympatyczny i uczciwy. Rozmawiała z Nim red. Marzena Sobala – dziennikarka, która również zawsze stała po właściwej stronie. Była to piękna para i piękna rozmowa.
Bogusław Sonik jest kandydatem Koalicji Europejskiej w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego z okręgu małopolsko-świętokrzyskiego.

Relacja i zdjęcia: Zbigniew Pręgowski/KOD Świętokrzyski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>