Koordynatorzy regionalni Komitetu Obrony Demokracji

Szanowni Państwo,
ze względu na fakt, iż nasza grupa dyskusyjna https://www.facebook.com/groups/KomitetObronyDemokracji/ rozrosła się do ogromnych rozmiarów, a kontakt i rozmowy na niej przy tak dużym zainteresowaniu jest utrudniony, zapraszamy do współpracy z regionalnymi koordynatorami. Tam będziemy mogli rozwijać dalej nasz obywatelski ruch i zorganizować akcje dzięki, którym obronimy demokracje i zasady demokratycznego państwa prawa, w naszej ojczyźnie, POLSCE!!!

Poniżej znajdą Państwo listę wszystkich koordynatorów, adresów stron www i AUTORYZOWANYCH grup na Facebooku lokalnych Komitetów Obrony Demokracji:

1. Dolnośląskie – KOD_DOLNOŚLĄSKIE
https://www.facebook.com/groups/KOD.Dolnoslaskie/

Przewodnicząca Zarządu Regionu:
Małgorzata Lech-Krawczyk – m.lech-krawczyk@ruchkod.pl

2. Kujawsko-Pomorskie – KOD_KUJAWSKOPOMORSKIE
https://www.facebook.com/groups/KOD.Kujawskopomorskie/

Biuro regionu w Toruniu:

Ul. Jana III Sobieskiego 35

87-100 Toruń

Przewodnicząca Zarządu Regionu:
Aleksandra Solecka – aleksandra.solecka@ruchkod.pl

Media:

Marek Krupecki – media@kodkp.info

3. Lubelskie – KOD_LUBELSKIE
https://www.facebook.com/groups/KODLUBELSKIE/

Koordynator:
Bartosz Sierpniowski – bartosz.sierpniowski@ruchkod.pl

4. Lubuskie – KOD_LUBUSKIE
https://www.facebook.com/groups/KOD.Lubuskie/
lubuskie@ruchkod.pl

Przewodniczący Zarządu Regionu:
Dariusz Nocek – dariusz.nocek@ruchkod.pl

5. Łódzkie – KOD_ŁÓDZKIE
 http://lodzkie.ruchkod.pl
https://www.facebook.com/groups/kodlodz/
biuro.lodzkie@ruchkod.pl

Przewodniczący Zarządu Regionu:
Mirek Michalski

6. Małopolskie – KOD_MAŁOPOLSKIE
https://www.facebook.com/groups/KOD.Malopolskie/

Przewodnicząca Zarządu Regionu:
Danuta Czechmanowska – koordynator@kodmalopolska.pl

7. Mazowieckie – KOD_MAZOWIECKIE
 http://www.kod-mazowsze.pl
https://www.facebook.com/groups/1620739974858276/

Przewodniczący Zarządu Regionu:
Mateusz Kijowski – mateusz.kijowski@kod-mazowsze.pl

8. Opolskie – KOD_OPOLSKIE
 http://kodopole.pl
https://www.facebook.com/groups/KOD.OPOLSKIE/

Przewodniczący Zarządu Regionu:
Waldemar Hartman – waldemar.hartman@ruchkod.pl

9. Podkarpackie – KOD_PODKARPACKIE
https://www.facebook.com/groups/KODPODKARPACKIE/

Przewodniczący Zarządu Regionu:
Kuba Karyś – kuba.karys@ruchkod.pl

10. Podlaskie – KOD_PODLASKIE
https://www.facebook.com/groups/430791770442685/

Biuro regionu w Białymstoku:
ul. J. K. Branickiego 7 p. 318
15-085 Białystok
729 055 224

Przewodniczący Zarządu Regionu:
Dorota Zerbst – dorota.zerbst@ruchkod.pl

11. Pomorskie – KOD_POMORSKIE
https://www.facebook.com/groups/KOD.Pomorskie/

Przewodniczący Zarządu Regionu::
Radomir Szumełda – radomir.szumelda@ruchkod.pl

12. Śląskie – KOD_ŚLĄSKIE
https://www.facebook.com/groups/KOD.SLASKIE/

Biuro regionu w Katowicach:
ul. Staromiejska 6/10E
40-013 Katowice

E-mail: slaskie@ruchkod.pl

Tel: 729 055 226

Przewodniczący Zarządu Regionu KOD Śląskie:

Jarek Marciniak, mail : jarek.marciniak@ruchkod.pl

Zarząd Regionu KOD Śląskie:

Przewodniczący Regionu:

Jarek Marciniak, mail : jarek.marciniak@ruchkod.pl

Zastępca przewodniczącego Regionu:

Paweł Szczepanek, mail: pawel.szczepanek@ruchkod.pl

Zastępca Przewodniczącego Regionu:

Magdalena Nurzyńska, mail: magdalena.nurzynska@ruchkod.pl

Przedstawiciel do spraw organizacji:

Izabela Rak, mail: izabela.rak@ruchkod.pl

Sekretarz:

Bartłomiej Piotrowski, mail: bartlomiej.piotrowski@ruchkod.pl

Przedstawiciel do spraw współpracy z grupami lokalnymi:

Boris Fleites- Jończyk, mail: boris.jonczyk@ruchkod.pl

Skarbnik:

Agata Stemplewska, mail: agata.stemplewska@ruchkod.pl

 

Grupy lokalne regionu śląskiego KOD:
Bielsko-Biała:
Piotr Sikorski – bielsko@kodpodbeskidzie.pl
Bytom:
Euzebiusz Schenk – bytom@ruchkod.pl
Chorzów:
Grzegorz Pelc
Cieszyn:
tymczasowo Piotr Sikorski
Częstochowa:
Włodzimierz Gidziela – biuro.czestochowa@ruchkod.pl
Gliwice:
Maciek Bal – gliwice@ruchkod.pl
Katowice:
Grzegorz Olszewski – katowice@ruchkod.pl
Mikołów:
Halina Kantor – mikolow@ruchkod.pl
Mysłowice:
Aneta Kazimiera Wyrzycka – myslowice@ruchkod.pl
Rybnik:
Mirella Bytnar – rybnik@ruchkod.pl
Tarnowskie Góry:
Natalia Juszczyk – tarnowskie.gory@ruchkod.pl
Tychy:
Bogusia Witońska – tychy@ruchkod.pl
Zagłębie:
Paweł Szczepanek – zaglebie@ruchkod.pl

13. Świętokrzyskie – KOD_ŚWIĘTOKRZYSKIE
 http://kielcekod.pl
https://www.facebook.com/groups/KOD.Swietokrzyskie/

Przewodnicząca Zarządu Regionu::
Monika Szafraniec – monikaszafraniec.mail@gmail.com

14. Warmińsko-Mazurskie – KOD_WARMIŃSKOMAZURSKIE
https://www.facebook.com/groups/KOD.Warminskomazurskie/

Przewodniczący Zarządu Regionu::
Adam Wiktorowicz – adam.wiktorowicz@ruchkod.pl

15. Wielkopolskie – KOD_WIELKOPOLSKIE
http://wlkp.ruchkod.pl
https://www.facebook.com/groups/KOD.Wielkopolskie/

Przewodniczący Zarządu Regionu::
Sławomir Majdański – slawomir.majdanski@ruchkod.pl

16. Zachodniopomorskie – KOD_ZACHODNIOPOMORSKIE
https://www.facebook.com/groups/KOD.Zachodniopomorskie/

Przewodnicząca Zarządu Regionu::
Magdalena Filiks – magdalena.filiks@ruchkod.pl

17. Polacy poza granicami Polski – KOD_POLONIA
https://www.facebook.com/groups/poloniadlakod/
Pełnomocnik Zarządu Głównego KOD:
Magdalena Kijowska – magdalena.kijowska@ruchkod.pl

18. Polacy w organizacjach i środowiskach międzynarodowych oraz obcokrajowcy –
KOD_INTERNATIONAL
http://www.kod-int.org
Koordynatorzy:
Martin Mycielski – martin.mycielski@ruchkod.pl
Katarzyna Mortoń – katarzyna.morton@ruchkod.pl

 

 

  •  
  •  
  •  
  •