Komunikat Zarządu KOD w sprawie listu NGO 03.03.2016

Komitet Obrony Demokracji
Marzec 4, 2016 KOD

Komitet Obrony Demokracji podpisuje się pod apelem o stanowcze potępienie nasilających się ataków nienawiści i przemocy wobec osób i organizacji pozarządowych działających na rzecz obrony praw człowieka, równych praw i tolerancji. W związku z bagatelizującym problem stanowiskiem Pełnomocnika Rządu ds. Społeczeństwa Obywatelskiego i Równego Traktowania apel kierowany jest do Premier Beaty Szydło.

„Oczekujemy od Pani Premier i kierowanego przez Panią rządu publicznego potępienia aktów nienawiści i agresji wobec osób i organizacji występujących w obronie praw obywatelskich i sprzeciwiających się szerzeniu nienawiści oraz podjęcia działań, które postawią tamę fali agresji i nienawiści wobec innych.”

Zarząd Główny
Komitetu Obrony Demokracji

Pełna treść apelu w załączeniu. Informujemy, że pod apelem zbierane są podpisy także innych organizacji pozarządowych (nie osób prywatnych), które można składać online.

[pdf-light-viewer id=”5318″]

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>