Komunikat KOD w sprawie szczytu NATO

Komitet Obrony Demokracji
Lipiec 7, 2016 KOD

Komitet Obrony Demokracji z wielką radością i nadzieją wita rozpoczynający się w Warszawie szczyt NATO,  zjazd przywódców demokratycznych państw, które zjednoczyły się, by wspólnie dbać o bezpieczeństwo swych członków, ale także by bronić wspólnie wyznawanych wartości.

Mamy nadzieję, że warszawskie obrady uściślą i rozszerzą decyzje podjęte przed dwoma laty w Newport, czyli doprowadzą do rzeczywistej fizycznej obecności poważnych sił sojuszu na wschodniej flance sojuszu, w tym w Polsce.

Bezpieczeństwo Polski to sprawa wspólna dla wszystkich mieszkańców naszego kraju, niezależnie od dzielących nas różnic politycznych. Komitet Obrony Demokracji, masowy ruch społeczeństwa obywatelskiego, popiera wszelkie działania, które służą bezpieczeństwu naszego kraju. Stąd wynika poparcie dla zapowiadanych decyzji Sojuszu Północnoatlantyckiego, jak też  dla działania na rzecz wzmacniania Unii Europejskiej, organizacji mającej wymiar nie tylko gospodarczy, ale także ważnej z punktu widzenia bezpieczeństwa Europy i Polski.

Zarząd Główny KOD

 

  1. Czy my zapominamy że w Polsce jest obecnie 100000 tyś żołnierzy NATO,o co kopie kruszyć ,o te 4000 tyś amerykanów i innej narodowości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>