Komunikat Biura Prasowego KOD 16.03.2016

Komitet Obrony Demokracji
Marzec 16, 2016 KOD

Komitet Obrony Demokracji popiera każde ugrupowanie czy organizację, z którą łączy nas wspólna sprawa – żądanie niezwłocznej publikacji wyroku TK z 9.03.2016.

Z kolegami z KOD PP budowaliśmy KOD, teraz jednak różnią metody nas osiągnięcia celu. KOD ma swoją strategię. Uważamy, że za wcześnie jest na skrajne metody – głodówki czy inne, równie radykalne działania niepotrzebnie narażające czyjeś zdrowie. Jeśli teraz będziemy głodować, co będzie gdy wprowadzony zostanie stan wyjątkowy?

KOD PP to obecni i byli działacze Komitetu Obrony Demokracji, którzy działają zbyt radykalnie. Patrzymy na ich cele z sympatią, jednocześnie nie podzielając ich metod. KOD PP nie jest oficjalną strukturą Komitetu Obrony Demokracji.

Przypominamy też, że w Polsce obowiązuje wolność zrzeszania i nikt nikomu tego nie zabrania. Prosimy tylko o poszanowanie naszego prawa do nazwy KOD i do logo.

Zarząd Główny KOD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>