KOD na Uniwersytecie Harvarda

KOD na Uniwersytecie Harvarda
Kwiecień 7, 2016 Mateusz Kijowski
Mateusz Kijowski

Po pełnym wrażeń wczorajszym dniu wstaliśmy bladym świtem, żeby z Waszyngtonu udać się do Bostonu, na spotkanie w Uniwersytecie Harvarda w Centrum Studiów Europejskich. Zostaliśmy zaproszeni przez słynnego prof. Grzegorza Ekierta, szefa Centrum. W spotkaniu uczestniczyli naukowcy z różnych uczelni amerykańskich, profesorowie prawa i nauk politycznych oraz doktoranci.

Wszyscy z zainteresowaniem wysłuchali wystąpienia, w którym przedstawiliśmy sytuację w kraju oraz genezę i plany naszego ruchu. W części przeznaczonej na zadawanie pytań zabrakło czasu na udzielenie wszystkich odpowiedzi, tak duże było zainteresowanie uczestników spotkania. Po części oficjalnej był lunch, w trakcie którego nawiązaliśmy bliższe kontakty i przedstawiliśmy dodatkowe wyjaśnienia.

Było to bardzo owocne i interesujące wydarzenie. KOD zyskał poparcie i obietnice współpracy ze strony wielu wpływowych osób, które będą procentowały w przyszłości. Mam nadzieję, że jeszcze wrócimy w to niezwykłe miejsce.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>