Przedstawiciele KOD spotkali się z byłą sekretarz Stanu USA Madeleine Albright

Czarny Protest
Lipiec 7, 2016 KOD

Goszcząca w Polsce w związku ze szczytem NATO była sekretarz Stanu USA Madeleine Albright spotkała się 7. lipca 2016 r.  z delegacją Komitetu Obrony Demokracji. W czasie ponad półtoragodzinnej rozmowy przedstawiciele KOD przedstawili historię i najbliższe zamierzenia Stowarzyszenia.

Podkreślając wagę i pełne poparcie dla mających zapaść w piątek i sobotę decyzji Sojuszu, które w zasadniczy sposób wzmocnią bezpieczeństwo naszego kraju, przedstawiciele KOD przekazali jednocześnie, że są zaniepokojeni niektórymi posunięciami władz, ponieważ mogą one stanowić zagrożenie dla porządku konstytucyjnego i rządów prawa w Polsce.

Madeleine Albright z racji pełnionych funkcji w National Endowement for Democracy, a także jako honorowa przewodnicząca World Justice Project interesowała się szczególnie sytuacją wokół Trybunału Konstytucyjnego, prokuratury, a także wolności mediów. Podkreślała, że w swoim wystąpieniu podczas debaty poprzedzającej formalne rozpoczęcie szczytu położy szczególny nacisk na fakt, że NATO jest nie tylko sojuszem wojskowym, ale przede wszystkim wspólnotą wartości i właśnie w owej wspólnocie tkwi jego siła. Wyraziła wielkie uznanie dla roli, jaką odgrywa społeczeństwo obywatelskie w Polsce i innych krajach.

 

  1. polak II sorty says:

    Nawiazujac, ze my jestesmy oderwani od koryta, oswiadczam: prowadze dzialalnosc i nigdy przy korycie wg pis nie bylem. Ale to wlasnie pis, takich jak ja nazwalo: komunisci i zlodzieje, oderwani od koryta, targowica, ludzie gorszego sortu, zdrajcy, odzwierzeceni, posiadajacy gen zdrady.
    Tak niskiego poziomu kultury, nie wykazal dotad zaden rzad w tym kraju.
    No coz , prosze poczytac inna prase niz ta propagandowa. Teraz, za nowego rzadu, dopiero sie do koryta przystawili, co koryto , to pisowiec, czy ma kwalifikacje czy nie to pisowiec. Kolesiostwo, naginanie statutow firm pod potrzeby pisu, to rzecz normalna. Brawo czysci, 100 proc katolicy polscy. Brawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>