Koalicja Wolność Równość Demokracja

Komitet Obrony Demokracji
Kwiecień 28, 2016 KOD

Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej jest łamana. Porządek prawny naruszany. Ustawy uchwalane przez większość parlamentarną zagrażają wolnościom obywatelek i obywateli. Wolnościom zagwarantowanym w Konstytucji, najwyższym akcie prawnym przyjętym przez całe społeczeństwo w referendum.

W tej sytuacji konieczna jest współpraca wszystkich, dla których ważne są podstawowe prawa i wolności. Konieczna jest koordynacja działań. Tylko razem możemy się przeciwstawić niszczeniu Państwa Polskiego. Wszystkie ręce na pokład!

Komitet Obrony Demokracji zaprasza wszystkich – partie polityczne, organizacje, reprezentantów tych środowisk, którym bliska jest idea demokracji – stwórzmy Koalicję Wolność Równość Demokracja. Naród oczekuje od nas ochrony. Skupmy się wokół tego, co nas łączy. Odpowiedzmy na potrzeby i oczekiwania Polek i Polaków.

Zapraszamy każdego, dla kogo ważne są prawa człowieka i obywatela, wolność i równość, porządek prawny oparty na szacunku dla Konstytucji oraz woli porozumienia. Spotkajmy się jak najszybciej, bo nie ma czasu do stracenia. Jeżeli nie zaczniemy podejmować skoordynowanych i wspólnie przemyślanych działań, jeżeli będziemy skupiać się na konkurowaniu i sporach, szybko znikniemy ze sceny. A ci, którzy nam zaufali, odejdą w przekonaniu, że w świecie polityki nie ma żadnych wartości. Że wszyscy kierują się wyłącznie bieżącym interesem partyjnym czy najbliższym sondażem.

Komitet Obrony Demokracji zaprasza wszystkich. Wiecie, gdzie nas znaleźć. My pomożemy się zorganizować i ruszyć z działaniem.

Koalicja Wolność Równość Demokracja – czeka!

w imieniu Komitetu Obrony Demokracji
im. prof. Władysława Bartoszewskiego
Mateusz Kijowski, Przewodniczący

  1. Znakomita inicjatywa, tylko żeby coś z niej wyszło… Ja bolszewizm już przeżyłem i nie myślałem że powróci.
    Powodzenia i do zobaczenia na demonstracji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>