Zaproszenie do prac nad programem i statutem KOD

Luty 25, 2020 KOD.

Szanowni Państwo, kiedy w większości regionów zostały już wybrane władze, zgodnie z obietnicą złożoną na ostatnim Zjeździe Delegatów, rozpoczynamy prace nad programem oraz zmianami statutu Stowarzyszenia Komitet Obrony Demokracji.

Debatę programową
rozpoczniemy spotkaniem w dniu 14 marca w Warszawie. Będzie to spotkanie robocze prowadzone w formule warsztatowej. Wypracowane propozycje programowe, po ich zredagowaniu przez wyłonione na tym spotkaniu zespoły problemowe, zostaną zaprezentowane na kongresie, który odbędzie się w kwietniu. Dokładną datę i szczegółowy program kongresu przedstawimy wkrótce.
Do udziału w spotkaniu programowym zapraszamy po trzech przedstawicieli Zarządów Regionów, zapraszamy również pozostałych członków stowarzyszenia, którzy chcieliby przedstawić propozycje programowe.

Liczba miejsc jest ograniczona. W razie większej liczby zgłoszeń, niż liczba dostępnych miejsc, decyduje zasada równomiernej reprezentacji regionów oraz kolejność zgłoszeń.
Prosimy o dokonywanie zgłoszeń przez poniższy formularz rejestracyjny w ciągu 14 dni, czyli do 9 marca:
https://forms.gle/5RgswVYPTiKnW5rb6

Dyskusję nad statutem stowarzyszenia podejmiemy na spotkaniu w dniu 15 marca w Warszawie. Do udziału zapraszamy pod dwie osoby z każdego regionu, wydelegowane przez właściwe zarządy. Zgłoszeń prosimy dokonywać pod odpowiednim postem w grupie obejmującej członków Zarządu Głównego oraz członków zarządów regionów.
Dalszy przebieg prac nad statutem będzie zależeć od ustaleń podjętych na wspomnianym spotkaniu.

 

Zarząd Główny KOD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>