Wyroki TK opublikowane – PiS się cofa!

Czerwiec 6, 2018 .KOD

Drodzy Przyjaciele,

Wszyscy, dla których wartości konstytucyjne są ważne, a przede wszystkim Wy, którzy poświęciliście choćby godzinę na utrzymanie pikiety, która niezłomnie przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu od 818 dni domagała się „niezwłocznej publikacji wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 9 marca 2016″!

Po 818 dniach nieustannego trwania przed oknami Kancelarii Prezesa Rady Ministrów z hasłami przypominającymi urzędnikom, interesantom i gościom o łamaniu prawa przez Premiera – PiS SIĘ COFA!

Publikacją wyroków Trybunału Konstytucyjnego PiS przyznaje się do winy, choć oczywiście sam ten fakt nie naprawi wyrządzonych szkód w porządku prawnym. Działania PiS niszczą podstawowe reguły państwa prawa.
Przyjdzie czas, kiedy za te działania postawimy winnych przed niezawisłym i niezależnym sądem. Nadal będziemy walczyć o to, by w Polsce obowiązywały zasady państwa prawnego!

PiS wypaczył znaczenie terminu „niezwłocznie”, w ich wykonaniu oznacza to 818 dni! Odejdziemy stąd z satysfakcją, że PiS został zmuszony do publikacji.

Nadszedł czas na podziękowanie wszystkim, którzy poświęcili swój czas, siły i energię na trwanie tego „wyrzutu sumienia władzy”.
Ze względu na fakt, że wielu pikietujących jest rozsianych po całej Polsce zdecydowaliśmy się zorganizować wydarzenie kończące pikietę, w czwartek 7 czerwca 2018 o godzinie 19.00 przed Puczepą (Al. Ujazdowskich 1/3).

Zapraszamy wszystkich dyżurujących (Straceńców/Puczeparian) i wszystkich przyjaciół pikiety.

#LicznikHańby #Presjamasens #818

 

Wyroki TK opublikowane – PiS się cofa!
Warszawa, Al. Ujazdowskich 1/3 (pod Puczepą)
07.06.2018 (czwartek), godz. 19.00
Strona eventu >>>

Oświadczenie KOD w tej sprawie:
Na straży wartości konstytucyjnych będziemy stali tak długo, aż zwyciężymy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>