Wizyta prokuratora Piotrowicza w Witnicy

Czerwiec 9, 2018 .KOD

03.06.2018r. do lubuskiej Witnicy przyjechał szef Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka – prokurator Piotrowicz. Jest to jedna 770 wizyt w terenie, jakie zaplanowali odbyć PiSowscy posłowie i ministrowie.

Na spotkaniu tym pojawili się też działacze lubuskiego KODu. Już na samym początku gościa powitał nasz niezawodny Wiesław, rozwijając przy Piotrowiczu baner z napisem „Pycha i Szmal”. Został jednak odsunięty od PiSowskiego gościa. Następnie przez ponad godzinę Piotrowicz opowiadał o sukcesach obecnej ekipy rządzącej, a gdy nadeszła część spotkania przeznaczona na pytania z sali i jako pierwszy głos zabrał Wiesław, zaczęło się zamieszanie, skutkiem którego, „ofiara” komunistycznego reżimu – tow. Piotrowicz wyszedł ze spotkania. Opuszczając salę słyszał okrzyki – „tchórz”! „tchórz”! Cała akcja spowodowała spore zamieszanie na sali i agresję wyznawców PiSu. Na zewnątrz Wiesława spisała policja. Jest to coraz częściej stosowana przez policję praktyka, mająca na celu wywołanie „miękkiej” perswazji na uczestników różnych protestów czy happeningów.

Źródło: KOD Lubuskie

W mediach:

Publicznie wytknął Piotrowiczowi, że był komunistycznym śledczym. Tuż po spotkaniu podeszło do niego dwóch panów

Video-KOD: Koder spisywany przez policję

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>