Struktura

Zarząd Główny Stowarzyszenia Komitet Obrony Demokracji

KRZYSZTOF ŁOZIŃSKI – przewodniczący
MAGDALENA FILIKS – wiceprzewodnicząca
JAROSŁAW MARCINIAK – sekretarz
ALEKSANDRA SOLECKA – skarbnik
NATALIA TARMAS
MAŁGORZATA LECH-KRAWCZYK
ROBERT CIESIELSKI
BARTOSZ SIERPNIOWSKI
DARIUSZ NOCEK

Główna Komisja Rewizyjna Komitetu Obrony Demokracji
ELŻBIETA MARSZAŁEK
PIOTR PIETRUSIŃSKI
DANUTA RYBAKOWSKA
RAFAŁ SOBASZKIEWICZ
ZBYSZEK TRUSZCZYŃSKI

Główny Sąd Koleżeński Komitetu Obrony Demokracji

JAROSŁAW PAWŁOWSKI – przewodniczący
LUDWIK TURKO – zastępca przewodniczącego
MARIA KAHLAU – sekretarz
LECH KOSIAK
KRZYSZTOF PODEMSKI
ANDRZEJ OLSZEWSKI
JOANNA ROQUEBLAVE

 

Regionalne oddziały stowarzyszenia:

Region dolnośląski:

Przewodnicząca Zarządu Regionu: Małgorzata Lech-Krawczyk
Członkowie Zarządu Regionu: Bartłomiej Nowotarski
Regionalna Komisja Rewizyjna: Stanisława Kuzio-Podrucka, Irena Maciuszonek-Czorycka, Lucyna Podwojewska
Regionalny Sąd Koleżeński: Małgorzata Dobrowolska, Tomasz Jakubiec, Michał Kuszyk, Tadeusz Titow, Andrzej Trzynadlowski

Delegaci: Bożena Powaga, Joel Burnell, Jacek Głomb, Aleksandra Lesiak, Małgorzata Lech-Krawczyk, Artur Brzozowski, Bartłomiej Nowotarski, Radosława Janowska Lescar, Ludwik Turko, Roman Uciechowski, Marta Wosak

Region kujawsko- pomorskie:

Przewodnicząca Zarządu Regionu: Aleksandra Solecka
Członkowie Zarządu Regionu: Agata Musiał, Roman Piotrowski, Przemysław Roszek, Rafał Sobaszkiewicz, Ewa Mikuła, Tadeusz Kaniewski
Regionalna Komisja Rewizyjna: Aleksandra Basikowska, Franciszek Żmidziński
Regionalny Sąd Koleżeński: Ryszard Musielak, Andrzej Olszewski, Krzysztof Ołtarzewski, Wojciech Zarzycki, Agnieszka Modeńska

Delegaci: Helena Kopycińska, Agata Musiał, Ryszard Musielak, Roman Piotrowski, Karol Słowiński, Rafał Sobaszkiewicz, Aleksandra Solecka, Roman Spandowski, Lewicka Burek, Makary Wiskirski, Danuta Zarzeczna-Kur

Region lubelski:

Przewodniczący Zarządu Regionu: Krzysztof Kamiński
Członkowie Zarządu Regionu: Adam Kalbarczyk, Grzegorz Kolek, Izabela Rozmysł, Bartosz Sierpniowski, Waldemar Zyglewski, Monika Henkiel
Regionalna Komisja Rewizyjna: Henryk Belka, Maria Joanna Noskiewicz, Bożenna Wasilewska
Regionalny Sąd Koleżeński: Sylwia Bogusz, Anna Markowska, Ewa Mrożkiewicz – Zielińska, Marzena Szymkiewicz-Lewandowska, Krzysztof Urbański

Delegaci: Sylwia Bogusz, Janusz Bielecki, Monika Henkiel, Danuta Jaroć, Michał Klementowski, Grzegorz Kolek, Arkadiusz Pisarski, Izabela Rozmysł, Bartosz Sierpniowski, Waldemar Zyglewski

Region lubuski:

Przewodniczący Zarządu Regionu: Dariusz Nocek
Członkowie Zarządu Regionu: Wiesław Kotyza, Tatiana Sawicka, Patryk Nowakowski, Adam Gasiewicz
Regionalna Komisja Rewizyjna: Romana Mucha, Aneta Lamcha, Józef Stężycki
Regionalny Sąd Koleżeński: Krzysztof Burzyński, Stanisława Danuta Gryglik, Janusz Piechowiak, Leszek Pielin.

Delegaci: Dariusz Nocek, Tatiana Sawicka, Patryk Nowakowski, Mateusz Brodziński, Jerzy Nowak, Marta Thiele, Krzysztof Burzyński, Wanda Winczaruk, Robert Krzych

Region łódzki:

Przewodniczący Zarządu Regionu: Mirosław Michalski
Członkowie Zarządu Regionu: Michalina Engel, Piotr Kujawiński, Marcin Olkusz, Wojciech Ossowicki, Jarosław Płuciennik, Jakub Stawicki
Regionalna Komisja Rewizyjna: Ewa Radowicz, Michał Karowicz, Elżbieta Jankowska
Regionalny Sąd Koleżeński: Anna Ginalska, Monika Marcinkowska-Bachlińska, Jerzy Morka, Paweł Olejniczak, Robert Szczerbaniak

Delegaci: Michalina Engel, Jolanta Gałkiewicz, Witek Katarzyna, Małgorzata Michalska, Mirosław Michalski, Michał Mostowy, Janusz Nagiecki, Wojciech Ossowicki, Anita Sowińska, Jakub Stawicki, Jarosław Szczepaniak

Region małopolski:

Przewodnicząca Zarządu:
Członkowie Zarządu Regionu: Tadeusz Kuś, Przemysław Lewandowski, Michał Grzemowski, Fryderyk Zoll, Bartłomiej Swaczyna, Beata Kwiatkowska
Regionalna Komisja Rewizyjna: Mirosław Zawisza, Beata Mauthe-Lalowicz, Jan Węgrzyn
Regionalny Sąd Koleżeński: Anna Kunstman, Adam Grobler, Tomasz Wojciechowski, Wojciech Gąsiorowski, Magdalena Kobylańska

Delegaci: Danuta Fijałło Czechmanowska, Maciej Nalepa, Krzysztof W. Kasprzyk, Adam Grobler, Bartosz Nowak, Tadeusz Kuś, Michał Grzemowski, Elżbieta Pytlarz, Jan Hartman, Bartłomiej Swaczyna, Przemysław Lewandowski

Region mazowiecki:

Przewodnicząca Zarządu Regionu: Kinga Łozińska
Członkowie Zarządu Regionu Mazowsze: Magda Marlena Lesiak, Jędrzej Ochremiak, Paulina Bojarska, Łukasz Wierzbowski, Marta Franas-Michalska, Dariusz Bursztynowski
Regionalna Komisja Rewizyjna: Witold J.Kozankiewicz, Sławomir Kubisa, Piotr Kaliszek
Regionalny Sąd Koleżeński: Barbara Kaczkowska, Joanna Radzimowska, Ewa Śnieżek, Marcin Smoczyński, Beata Somerschaf

Delegaci: Władysław Ciejka, Kinga Łozińska, Marlena Lesiak, Marta Frans-Michalska, Zofia Sanejko, Krzysztof Król, Katarzyna Borzym, Jędrzej Ochremiak, Jan Rey, Marcin Skubiszewski, Andrzej Szuliński, Piotr Kaliszek

Region opolski:

Przewodniczący Zarządu Regionu: Waldemar Hartman
Członkowie Zarządu Regionu: Mateusz Rossa, Jacek Różycki, Barbara Skórzewska, Maciej Sosiński, Tomasz Stochniał, Marcin Tumulka
Regionalna Komisja Rewizyjna: Barbara Dowiat, Małgorzata Żyńczak
Regionalny Sąd Koleżeński: Andrzej Labocha, Krystyna Pawłowska, Andrzej Sieradzki, Katarzyna Szendzielorz

Delegaci: Barbara Dowiat, Waldemar Hartman, Adam Mazguła, Mateusz Rossa, Jacek Różycki, Maciej Sosiński, Tomasz Stochniał, Paweł Brol, Marcin Tumulka, Małgorzata Żyńczak

Region podlaski:

Przewodnicząca Zarządu: Dorota Małgorzata Zerbst
Członkowie Zarządu Regionu: Aldona Pogorzelska, Marek Bobowik, Teresa Elwira Śliwińska, Karol Krzywiec, Jan Makar, Waldemar Żółtowski
Regionalna Komisja Rewizyjna: Marek Tadeusz Epler, Danuta Rybakowska, Grzegorz Gołębiowski
Regionalny Sąd Koleżeński: Małgorzata Andron, Bożena Ferenc, Anna Kraśnicka, Marek Szulc, Marek Dąbrowski

Delegaci: Janusz Badurski, Marek Bobowik, Bogdan Sawłowiec, Marek Tadeusz Epler, Cezariusz Seliga, Jan Makar, Tadeusz Rutkowski, Teresa Elwira Śliwińska, Andrzej Witkowski, Dorota Małgorzata Zerbst

Region podkarpacki:

Przewodniczący Zarządu Regionu: Kuba Karyś
Członkowie Zarządu Regionu: Tomasz Soliński, Robert Burek, Witold Domański, Joanna Buława, Adrian Krzanowski, Darek Wojakowski
Regionalna Komisja Rewizyjna: Renata Szyndak, Maria Mitrega, Mariusz Gierlak
Regionalny Sąd Koleżeński: Magdalena Malecka, Marek Marcus Motyka, Grażyna Więcek, Elżbieta Romańska, Anna Knap

Delegaci: Kuba Karyś, Tomasz Soliński, Adrian Krzanowski, Joanna Buława, Tomasz Przybysz, Witold Domański, Anna Knap, Mariusz Gierlak, Robert Burek, Dariusz Wojakowski

Region pomorski:

Przewodniczący Zarządu Regionu: Radomir Szumełda
Członkowie Zarządu Regionu: Maja Augustynek, Jacek Kędra, Kacper Pawlaczyk, Tomasz Bemben, Piotr Myśliwy, Jarek Makowiec
Regionalna Komisja Rewizyjna: Anna Kocińska, Andrzej Sulkowski, Krystian Kosiński
Regionalny Sąd Koleżeński: Jacek Rakuć, Ewa Topór-Nawarecka, Barbara Goworowska-Milewska Monika Nowińska-Retkowska, Piotr Ejsmont

Delegaci: Radomir Szumełda, Maja Augustynek, Anna Golędzinowska, Piotr Kuropatwiński, Jacek Kędra, Piotr Myśliwy, Tomasz Sokólski, Tomasz Bemben, Kacper Szampanti, Maria Kahlau, Magdalena Jędrychowska

Region śląski:

Przewodniczący Zarządu Regionu: Jarosław Marciniak
Członkowie Zarządu Regionu: Bartłomiej Piotrowski, Ilona Rejdych, Izabela Rak, Magdalena Nurzyńska, Agata Stemplewska, Paweł Szczepanek
Regionalna Komisja Rewizyjna: Aleksandra Pilc (uchwałą RKR po rezygnacji Barbary Tarmas), Jan Liniewiecki, Zbigniew Truszczyński (przewodniczący)
Regionalny Sąd Koleżeński: Anna Lasek-Starzec, Barbara Zygmańska, Katarzyna Maciąga, Grzegorz Pelc, Aleksander Janson

Delegaci: Bartłomiej Piotrowski, Natalia Klima-Piotrowska, Paweł Szczepanek, Jarek Marciniak, Izabela Rak, Magdalena Borecka-Nurzyńska, Agata Stemplewska, Natalia Tarmas, Piotr Fuglewicz, Robert Stypczyński, Małgorzata Kucharska

Region świętokrzyski:

Przewodnicząca Zarządu Regionu: Monika Szafraniec
Członkowie Zarządu Regionu: Michał Karendał, Jarosław Gałkiewicz, Andrzej Stróżyk, Stanisław Adamski, Zbigniew Pręgowski, Andrzej Wysocki
Regionalna Komisja Rewizyjna: Izabela Jaros, Agnieszka Szufel-Figurska, Małgorzata Tomicka
Regionalny Sąd Koleżeński: Dagmara Głodowicz-Mazurek, Paweł Nyczaj, Jan Radzikowski, Czesław Ulrich, Krzysztof Rzepecki

Delegaci: Zbigniew Pręgowski, Stanisław Adamski, Maria Derra, Katarzyna Gumowska, Michał Karendał, Irena Lankoff, Krzysztof Sidowski, Andrzej Stróżyk, Monika Szafraniec, Andrzej Wysocki

Region warmińsko-mazurski:

Przewodnicząca Zarządu Regionu: Marta Kamińska
Wiceprzewodniczący Zarządu Regionu: Jerzy Wądołowski
Sekretarz: Maria Borkowska
Skarbnik: Łukasz Sobiech
Członkowie Zarządu Regionu: Jolanta Jaczewska, Mariola Zamojska
Regionalna Komisja Rewizyjna: Halina Bumbul (przewodnicząca), Krystyna Szmit, Bożena Lasota
Regionalny Sąd Koleżeński: Teresa Wilkaniec, Jerzy Walasek, Stanisław Czachorowski, Jolanta Smolińska, Halina Wankowska-Marczak

Delegaci: Wojciech Piotr Glinka, Dariusz Warsiński, Mariola Zamojska, Jerzy Walasek, Jerzy Wądołowski, Marta Kamińska, Magda Milbrat, Krzysztof Łoziński, Maria Borkowska, Jacek Wądołowski

Region wielkopolski:

Przewodniczący Zarządu: Sławomir Majdański
Członkowie Zarządu Regionu: Tomasz Adamiec, Zdzisław Kałek, Adriana Machowiak, Grzegorz Borys, Marika Jęczmionka, Beata Krajewska
Regionalna Komisja Rewizyjna: Dorota Motylińska, Piotr Dybczyński, Krzysztof Janczewski
Regionalny Sąd Koleżeński: Piotr Gąsiorowski, Marek Mondry, Krystyna Stachowiak, Jolanta Wesołowska, Jerzy Ratajczak

Delegaci: Tomasz Adamiec, Krzysztof Podemski, Piotr Gąsiorowski, Grażyna Maria Ciesielska, Zdzisław Kałek, Krystyna Stachowiak, Adriana Machowiak, Iwona Twardowska, Sławomir Majdański, Izabela Milewska, Elżbieta Marszałek

Region zachodniopomorski:

Przewodnicząca Zarządu Regionu: Magdalena Filiks
Wiceprzewodnicząca Zarządu Regionu: Katarzyna Paprocka
Sekretarz: Mikołaj Marecki
Skarbnik: Hanna Byrczak
Członkowie Zarządu Regionu: Magdalena Kubiak-Jacura (ds. struktur lokalnych), Adrian Trydeński (ds. młodych), Anita Zdrojewska-Lichosik (ds. edukacji)
Regionalna Komisja Rewizyjna: Teresa Bekier, Danuta Sobczak-Domańska, Marianna Urycka.
Regionalny Sąd Koleżeński: Elżbieta Gumińska-Wasiak, Małgorzata Piotrowska (za Natalię Majkowską – rezygnacja 12.2017), Barbara Pyć – Podlewska, Jolanta Rychter, Krzysztof Ulanowski.

Delegaci: Mikołaj Marecki, Magdalena Filiks, Anita Zdrojewska-Lichosik, Michał Kozłowski, Wojciech Filiks, Adrian Trydeński, Krzysztof Wojtecki, Magdalena Kubiak-Jacura, Katarzyna Paprocka, Anna Rybakiewicz, Izabela Zielińska

Menu
Scroll Up