Spotkanie z Tomaszem Piątkiem

Październik 8, 2017 .KOD

KOD Podkarpackie zaprasza na spotkanie z Tomaszem Piątkiem, które odbędzie się 17 października 2017 roku o godz. 18.00 (WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa, budynek A, sala 23, parter, ul. Cegielniana 14).

Gościem podkarpackiego KOD-u będzie TOMASZ PIĄTEK – polski pisarz i dziennikarz. Jego książka „MACIEREWICZ I JEGO TAJEMNICE”, w ciągu miesiąca od ukazania się została sprzedana w ilości 100 tysięcy egzemplarzy. Tomasz Piątek opisuje w niej powiązania Antoniego Macierewicza z osobami, które są powiązanie z rosyjskim wywiadem. W odpowiedzi na tę publikację Macierewicz złożył zawiadomienie do prokuratury, zarzucając Piątkowi przemoc i groźby wobec funkcjonariusza państwowego. Tydzień później przedstawiciele organizacji pozarządowych, m.in. Reporterzy bez Granic, International Press Institute, Freedom House i Global Editors Network, w liście do Macierewicza nazwali to działanie elementem kampanii dławienia wolności wypowiedzi w Polsce.

Źródło: KOD Podkarpackie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Menu
Scroll Up