Spotkanie z Tomaszem Piątkiem

Październik 20, 2017 .KOD

W dniu 17.10.2017 roku w Rzeszowie odbyło się spotkanie z Tomaszem Piątkiem.

To było wspaniałe, choć najbardziej przygnębiające spotkanie w historii podkarpackiego Komitetu Obrony Demokracji.

Wkroczyliśmy wszyscy do smutnego i przerażającego świata tajnych służb, obcych agentów, mafii i rosyjskich i amerykańskich powiązań. Spotkaliśmy się miażdżącą logiką intencji tych powiązań. Usłyszeliśmy rzeczy znane dotąd tylko z political fiction hollywoodzkich produkcji filmowych. A głównym bohaterem i osią dramatu jest obecnie urzędujący minister obrony narodowej.

Tomek Piątek — autor książki “Macierewicz i jego tajemnice” drżącym głosem powiedział, że jest wiele rzeczy, z których min. Macierewicz powinien się nam wytłumaczyć. Ja mówię — patrząc na działalność polityczną Macierewicza — że kojarzymy go od 1989 roku tylko z destrukcją i działaniem na szkodę Rzeczypospolitej. Lista Macierewicza destabilizująca niegdyś polską scenę polityczną, likwidacja WSI ujawniająca wszem i wobec polskich agentów, potem Smoleńsk, a teraz niezwykła i niezrozumiała działalność osłabiająca Polskę i naszą obronność na arenie międzynarodowej. A wszystko w anturażu rosyjskiej i amerykańskiej mafii, GRU i byłych UB-eków z którymi minister teoretycznie przecież “walczy od zawsze”.

Porażająca to wiedza.
Porażające hipotezy.

O człowieku, który zawsze wraca na scenę jak bumerang, i bardzo stara się nas przekonać, że jest niegroźnym szaleńcem. Zgadzam się z Tomkiem — to tylko gra, a Polska zasługuje na wyjaśnienia. Jak najszybciej.

Kuba Karyś

fot. KOD Podkarpackie

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Menu
Scroll Up