Jakub Bierzyński – Jak rozmawiać by wygrać? [videorelacja]

Marzec 26, 2018 .KOD

Piątkowy wieczór, 9 marca 2018, zostanie zapamiętany przez uczestników spotkania „Jak rozmawiać, żeby wygrać” z Jakubem Bierzyńskim [www.bierzynski.pl] z pewnością na długo. Bo to nie było zwyczajne spotkanie to intelektualna uczta. Dawno nie słyszałem tak głęboko analitycznego, obiektywnego i konsekwentnie logicznego wywodu.

Każda próba opisania tych chwil jest z góry skazana na porażkę. Nie odważę się na streszczenie, bo każde ze słów Jakuba Bierzyńskiego było ważne. Polecam link do filmu z relacją.

Jednym spostrzeżeniem się podzielę jednak. Nie potrafię zrozumieć dlaczego wsród słuchaczy było tak mało przedstawicieli ugrupowań politycznych. Zaproszenia zostały wysłane. Niestety, przybyło zaledwie kilka osób. Straciliście, Szanowni Państwo, wyjątkową okazję na wsłuchanie się w gruntowną analizę przyczyn porażki ugrupowań prodemokratycznych w ostatnich wyborach prezydenckich i parlamentarnych. Tak, można to odsłuchać na załączonej relacji filmowej. Ale na zadanie pytań szans już brak.

Z pewnością nie jeden raz jeszcze sięgnę po film z relacją. Naprawdę warto, trzeba.

_Mirek Michalski

Zobacz też: www.bierzynski.pl

Źródło: KOD Łódzkie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>